Už pred ôsmimi rokmi ju kriminalisti podozrievali, že sa podieľala na vražde exprimátora Hurbanova Lászlóa Basternáka. Napokon sa im nepodarilo získať proti nej dosť dôkazov, na súde vystupovala iba ako svedok. Do tohto istého prípadu bol spolu s Alenou zamotaný aj ďalší z dnes obvinených, Zoltán A.

Podarilo sa nám tiež zistiť, že Alena, či Ajka, ako ju sladko nazýva politik Boris Kollár, vystupovala pod rôznymi identitami, napríklad ako Alena Mészarosová. Po zverejnení jej zvodnej tváričky musí “lepiť” mnohým mocným a bohatým mužom. Šepká sa, že v spolupráci s ďalšími nemravnými kamarátkami Alena Zs. vybudovala rozsiahlu databázu diskreditačných fotografii a videí. Preklepli sme aj Mercedes, na ktorom sa nebezpečná žena naposledy vyvážala a natrafili sme na zaujímavé občianske združenie. Špecializuje sa na spoluprácu s bývalými väzňami a na svojej webovej stránke má stále zverejnenú výzvu: “Ak ste trestaní, kontaktujte nás”. Keďže generálna riaditeľka združenia sama sedí na lavici obžalovaných pred Špecializovaný trestným súdom, natíska sa otázka, kvôli čomu naozaj zháňala bývalých trestatncov.

Viac sa o mrche z Komárna dozviete v novom čísle časopisu Plus 7 dní, ktoré exkluzívne prináša aj dôkazy o blízkom vzťahu Aleny Zs. a Mariána Kočnera.

EXKLUZÍVNE FOTOGRAFIE zo stretnutia Kočnera a Aleny Zs. nájdete v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Díleri so smrťou: Marián Kočner sa s Alenou Zs. stretol mesiac pred Kuciakovou vraždou. FOTO ako dôkaz!
Zdroj: Plus 7 dní

Prečítajte si tiež: