Tip na článok
Smutná správa

FOTO Tragédia pri poľovačke: Milovníčke psov strelili do chrbta, mladá žena Dada K. to neprežila

Pri poľovačke na bažanty prišla o život 29-ročná žena z Nedašoviec v okrese Bánovce nad Bebravou. Nešťastie sa stalo v bažantnici neďaleko Veľkej doliny pri Mojmírovciach v okrese Nitra.

Galéria k článku (8 fotografií )
Zbytočná smrť
Zbytočná smrť
Zbytočná smrť

 

Mladá žena bola na poľovačke ako honec so psom. Tragédia sa podľa medializovaných informácií stala pravdepodobne pri prebíjaní brokovej zbrane zatiaľ nestotožneného poľovníka. Po strele do chrbta bola prevezená do nemocnice v Nitre, kde zraneniam podľahla. „Okolnosti a miera zavinenia sú predmetom vyšetrovania. Polícia vedie trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Mladá žena bola chovateľka poľovného plemena psa Maďarská vyžla a tak sa na stránke Vizsla club objavilo aj jej meno. „S obrovským žiaľom v srdci sa nám píšu tieto slová . Dnes nás vo veku 29 rokov za tragických okolností náhle opustila naša dlhoročná členka a chovateľka Dada Krausová. Venujme jej prosím tichú spomienku,“  s ľútosťou spomínajú jej priatelia.

VIDEO Plus 7 Dní