Pijete prvú ligu? OTESTUJTE SA aký máte vzťah k alkoholu

Alkohol - je vedecky dokázané, že červené víno má pozitívny vplyv na naše zdravie. Žiaľ, mnohokrát sa kalórie, obsiahnuté v alkohole ukladajú ako telesný tuk. Samozrejme, raz za čas si alkohol dopriať môžete. Ak ho však budete prijímať denne, odzrkadlí sa to na vašej postave.
Foto: ARCHÍV

22.2. 12:00 Pijete príležitostne alebo pivku neodoláte za žiadnych okolností? Viete si predstaviť, že pri posedení s kamarátmi si objednáte nealko či to by nebolo ono?

Pivo

1/6 Po koľkom pive obyčajne „pritvrdíte“?

Foto: sxc
sex

2/6 Mali ste sex na jednu noc. Ako ráno vyzerá osoba vedľa vás?

Foto: Shutterstock
Archív

3/6 Koľkokrát musíte ráno po záťahu ísť na veľkú potrebu, aby ste sa začali cítiť ako človek?

Foto: Archív
Ilustračné foto

4/6 Prepili ste celý víkend. Kedy budete schopný podávať optimálny pracovný výkon?

Foto: Shutterstock
Stratený v preklade - ťažkopádny film bez reálnej pointy vás isto zaujme svojou atmosférou a nenaplnenou láskou hlavného hrdinu.

5/6 Čo urobíte, keď vám kamaráti v krčme prestanú rozumieť?

Foto: Profimedia
Alkohol – napriek tomu, že alkohol pokladáme za veľmi efektívny nástroj relaxácie a neraz nám pomáha zaspať, postupom času, počas jeho uvoľňovania sa kvalita spánku výrazne zhoršuje. Spaľovanie a odbúravanie alkoholu totiž závisí od veku, pohlavia, genetického pozadia a ďalších faktorov. Vedeli ste, že každý drink (pohár vína, fľaša piva, či poldeci tvrdého alkoholu) sa odbúrava z organizmu v priemere dve hodiny? Dva drinky sa vstrebávajú 4 hodiny, tri drinky 6 hodín atď. Počas toho ako alkohol

6/6 Prečo pijete?

Foto: ARCHÍV
Hrať znova Ďalšie kvízy

Ďalšie obľúbené kvízy

Video obsah