Dara Rolins: Ako maliar s farbami

Štýlová ako vždy. Dara Rolins.
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Pre mňa dáma, ktorá sa vie hrať s kúskami oblečenia ako maliar s farbami. Vytvorí vždy zaujímavé inšpiratívne obrazy. Pánske prvky v ženskej móde budú vždy tak sexi."

Mária Čírová: Môže si to dovoliť

Éterická Mária Čírová
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Extravagantné šaty v kombinácii s touto modrou sú ideálna voľba na podobný typ eventu. Mária si ich môže dovoliť, ona ich vie odnosiť."

Veronika Cifrová Ostrihoňová: To nie je prvý plán

Manželia Veronika a Sajfa Cifrovci.
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Vow, tlieskam. Teším sa, že ženy automaticky nesiahajú výhradne po šatách, ak ide o spoločenskú príležitosť. Neprvoplánové a sexi. Ďalšia ukážka, že pánske prvky v ženskej móde sú rafinované a príťažlivé."

Zuzana Plačková: Rafinovaná

Zuzana Plačková sa ukázala naživo prvýkrát po plastike tváre. Doteraz ju fanúšikovia videli iba na Instagrame. Na sebe mala Avatar overal, ktorý promuje Khloé Kardashian.
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Extravagantné a odvážne. Ale kto by si to už obliekol, ak nie ona? A navyše na tento typ eventu sa to hodí. Oceňujem rafinované ladenie kabelky s farbou potlače na chrbte overalu. Odporúčam pri fotení skontrolovať detaily a kabelku mať zatvorenú. Detaily sú dôležité a chybičky krásy sa nemusia odpúšťať."

Fero Mikloško: Napriek čiernej farebný

Silvia Lakatošová a Fero Mikloško
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Dôkaz, že aj ked ste len v čiernej, môžete vyzerať farebne. Dosiahnete to kombináciou rôznych materiálov a štruktúry. Určite to nie je nuda a má to pestrosť."

Marek Fašiang a Tereza Bizíková: Oblek to zachráni

Marek Fašiang a jeho priateľka Tereza
Zdroj: Matej Kalina

Andrea Ziegler: "Dôkaz, že oblek sa oplatí mať v šatníku. Táto svetlá alternatíva na neformálnu nôtu Marekovi pristane. S bielymi teniskami je to na parádu. Pri Fašiangovej priateľke je to dokonalá farebná súhra. Zelená a ružová proste spolu ladia. Letné, ženské a mimoriadne elegantné. V tomto období aj silno pozitívne. Poriadne to rozžiarila."

FOTO ostatných celebrít z odovzdávania cien v GALÉRII >>

Módna štylistka Andrea Ziegler hodnotí celebrity na odovzdávaní cien SOWA, video dole: