Pochádza z veľkej rodiny. Keď sa Agáta Hanychová pred časom pochválila spoločnou fotkou celej ich rodiny, všetci sa smiali, že ich je toľko ako Hujerovcov z legendárnej komédie Marečku, podejte mi pero. A tak nečudo, že im občas spolu býva poriadne veselo.

 

Agátina mama, herečka veronika Žilková to totiž v súkromnom živote mala celkom pestré. V súčasnosti je už po tretí raz vydatá, z každého manželstva mala deti a ešte si aj ďalšie dve vzala do pestúnskej starostlivosti. V prvom manželstve s Jiřím Hanychom sa jej narodila Agáta Hanychová, ktorá je teda zo súrodencov najstaršia. V manželstve s Markom Navrátilom  sa Veronike narodili dvaja synovia, Cyril a Vincent. A z manželstva s hercom a veľvyslancom Martinom Stropnickým má dcéru Kordulu. Narodil sa jej aj syn Melichar, ale ten zomrel ako sedemmesačný kvôli vrodenej chybe.

Pozrite si FOTO najmladšieho Agátinho brata Melichara >>

Pred pár dňami oslávila Agátina mama okrúhlu šesťdesiatku, a pri tej príležitosti jej Agáta so súrodencami zablahoželala aj na sociálnej sieti tak, že zverejnila ich vtipné spoločné fotky s tortou a sviečkami. V záverečnej zo série fotiek sa súrodenci naštylizovali vo výstižnej póze, ktorá je pre nich typická.

Agáta ukázala súrodencov, ani sa nechce veriť, "že ich jedna mater mala"!

Agáta k fotke pripísala krátky textík: "Ďakujeme ti za všetko .... Každý z nás je iný, ale čo nás spája, je nejlepsimama @veronikazilkovastropnicka #nejlepsiteam #rodina".A skutočne, Agáta a jej súrodenci vari ani nemôžu byť rozdielnejší, každý z nich je celkom iný, čo sa týka záujmov aj podoby, ani sa nechce veriť, "že ich jedna mater mala", veď pozrite FOTO v GALÉRII! Najdôležitejšie však je, že si ako rodina rozumejú.