To už ani vtipné nie je! Agáta Hanychová od rozvodu s Jakubom Prachařom pustila k vode už šiesteho milenca. Pritom toho posledného, Honzu Loskota, si pochvaľovala vari najviac. Imponovalo jej, že riadne pracuje, má byt, auto, výborne varí a navyše je s ním aj zábava.

Agáta s Honzom absolvovala spoločnú dovolenku, potom ho, ako každého z doterajších milencov, predstavila svojim deťom Kryšpínovi a Mii, dokonca spolu absolvovali vodácku dovolenku po Česku. Keď sa na sociálnej sieti pochválila spoločnými fotkami, jedna fanúšička jej napísala, že Honzu osobne pozná, je vraj dobrák, a keď to Agáte ani s ním nevyjde, tak je niečo "špatne"...

Nuž, Agáta zjavne nie je na dobrákov, alebo to s nimi dlho nevydrží, zrejme ju nudia, alebo kto ho vie, čo je za tým. V každom prípade už aj vzťah s Honzom je minulosť. Krach ich vzťahu potvrdil Agátin mladší brat Vincent Navrátil, ktorý aj opísal situáciu, za akej k nemu došlo.

 

Vincent pozval mamu aj sestru Agátu s partnerom na premiéru prvého dielu seriálu Mužketýři (pozn.: odvodené od slova muž). "Mamka bola nadšená a dosť sa nasmiala, sestra Agáta už veľmi nie. Skoro celý film preplakala, pretože sa tam vraj videla a po premiére sa rozišla s priateľom. Ale či definitívne, to neviem, u nej človek nikdy nevie," povedal Vincent.

Pozrite si FOTO v GALÉRII, s kým sa dala Agáta dokopy!

 

No zdroj z okolia Agáty však prezradil, že Agáta už opäť nie je sama, ale dala sa dokopy s... Keď sa toto dozvedel jej exmanžel Jakub, musel asi padnúť na zadok. Nuž, s Agátou nuda rozhodne nehrozí, aj keď s ňou už človek nežije.