Rovný rovného si hľadá a toto tvrdenie dosť vystihuje prominentný párik Agátu Hanychovú a Jaromíra Soukupa. Mediálny magnát v reláciách vo svojej TV Barrandov nejde pre ostré slovo ďaleko a podáva si jednu celebritu za druhou. Tak to robieval dokonca aj v spoločnej šou s Hanychovou (Agáta Jaromíra Soukupa), až sa Agáta od niektorých jeho výrokov musela dištancovať a ich spoločná šou sa napokon skončila tak rýchlo, ako sa začala.

Lenže keď dostala Agáta v spomínanej televízii svoju vlastnú šou s názvom Holčičky, zrazu sa z nej stal svojím spôsobom "Soukup v sukni". Agáta sa totiž začala nechutným spôsobom navážať do známych osobností zo sveta šoubiznisu. Škandalóznym spôsobom sa pustila do Štefana Margitu, ktorý po smrti manželky Hanky Zagorovej prežíva obzvlášť ťažké obdobie... A podala si aj ďalších.

Podľa Agáty je táto česká herečka "tučná pani", FOTO

Agáta sa nemilosrdne pustila do známej českej herečky, ktorá svojho času na MFF Karlové Vary zaujala monštróznou róbou od dvorného návrhára slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej Borisa Hanečku. "Nechápem, prečo táto tučná pani hrá femme fatale," spustila Agáta a pokračovala: "A prečo tento rok neprišla do Varov ukazovať kozy a faldy. Mne ona pripadá úplne príšerná," zaklincovala Agáta.

 

Česká herečka vrátila Agáte úder! Hanba na sto rokov, pozrite FOTO!

Obľúbená česká herečka Jitka Čvančarová, ktorú Agáta takýmto nevyberavým spôsobom slovne napadla, však nezostala ticho, a Agáte všetko vrátila aj s úrokmi, lenže nie štýlom kofy z tržnice, ale ako pravá dáma, veď pozrite FOTO ako dôkaz v GALÉRII. Agáta tak pred celým Českom utŕžila hanbu na sto rokov, no čo je horšie, raz sa za ňu možno budú hanbiť aj jej deti Kryšpín a Mia, až budú týmto veciam viac rozumieť...