Agáta Hanychová a Jakub Prachař sú od ich rozchodu a následného rozvodu na nože, a verejne sa navzájom častujú nie príliš lichotivými poznámkami. Pravdou je, že Jakub v tomto smere asi vedie, keď si do svojej bývalky neodpustí rypnúť v médiách, najlepšie počas priameho prenosu relácie, v ktorej účinkuje.

Ani Agáta mu však neostáva príliš dlžná. Tej vari najviac prekáža, že ešte stále nie sú majetkvo vyrovnaní. Spoločne si totiž počas manželstva obstarali dom v pražskom Suchdole, a keďže Agáta v ňom s deťmi chcela zostať, musí svojho exmanžela vyplatiť. S nedostatkom financií jej musela pomôcť mama Veronika Žilková, ale ani to nestačilo.

Obaja bývalí partneri majú po rozchode už nové vzťahy. Jakub to najprv skúsil s modelkou Denisou Dvořákovou a minulý rok zbabil o 13 rokov mladšiu kolegyňu herečku Saru Sandevu. Na Agátu sa však nechytá, tá od ich rozchodu strieda frajerov tak často, ako sa striedajú ročné obdobia. Aktuálne už má v poradí siedmeho partnera, ktorého predstavila verejnosti aj svojej rodine a deťom.

Všetci Agátini muži. Ktorý z nich bol NAJ? FOTO

Teraz sa Agáta pre týždenník Sedmička pokúsila vysvetliť, čím to je. „Pretože mám rozdielny názor na život ako muži, s ktorými som bola. Pravdepodobne som lovila v zlých vodách. Neviem, čím to je. Som jednoducho náročná," zamyslela sa. A potom na adresu svojho bývalého manžela Jakuba Prachařa povedala niečo, z čoho všetkým padla sánka. Pozrite v GALÉRII pod treťou FOTO!