Keď Agáta, vtedy ešte Prachařová, na šieste výročie svadby s Jakubom Prachařom oznámila na sociálnej sieti krach ich manželstva, tých, ktorí ju bližšie poznajú, to ani veľmi neprekvapilo. Ich vzťah bol ako na hojdačke, jedno podozrenie z Agátinej nevery striedalo druhé. Raz mala Jakuba podviesť s hokejistom, inokedy so známym hercom či fotografom. Už to vyzeralo, že Agáta môže na Prachařovi aj drevo štiepať, a nič...

Ich rozchod prišiel rovno na šieste výročie svadby, a hoci sa Agáta snažila ich vzťah zlepiť, nepodarilo sa, nezachránil ho ani fakt, že majú spoločnú dcéru Miu, ktorá svojmu otcovi akoby z oka vypadla. Jakub krátko po rozchode začal randiť a modelkou Denisou Dvořákovou, a tak sa začala činiť aj Agáta. Najprv ju fotografi prichytili na rande s neznámym mladým mužom, ale ich vzťah skončil skôr než začal. Potom nasledoval realitný maklér Zdeněk Turek. Toho vymenila za kameramana Marka Niessnera, až napokon zakotvila pri producentovi Tomášovi Sobolovi. No zakotvila je asi prisilné slovo, lebo aj tento vzťah je už minulosťou. Agáte to vychádza tak, že mužov mení s ročnými obdobia, takže za rok toho stihla celkom dosť.

Pozrite si v GALĚRRII, ako si Agáta prerobila dom.

Po krachu posledného vzťahu Agáta vyhlásila, že na chlapov kašle a prioritou pre ňu ostávajú jej dve deti. Tým chce vytvoriť príjemný domov, a keďže jej po rozchode s Jakubom Prachařom ostal ich spoločný dom, z ktorého ešte musí Jakuba vyplatiť, pustila s do jeho prerábky podľa svojich predstáv. V minulosti sa totiž Agáta sťažovala, že pri Jakubovi nesmela do domu vybrať ani sedačku, všetko muselo byť podľa neho. A takto si Agáta prerobila dom „na svoj obraz“.