Najmladšia dcéra Veroniky Žilkovej Kordula bola v detstve okuliarnaté dievčatko, ale zdá sa, že z toho vyrástla. Kordula nedávno oslávila sladkých 17, navštevuje školu jazdectva v Chuchli a ešte donedávna ju hnevalo, keď jej mama Veronika nedajbože zverejnila na svojom účte na sociálnej sieti jej fotku. To je však už minulosť, rovnako, ako si už takmer nikto nepamätá, ako vyzerala Kordula v útlom detstve.

Z Korduly je teraz už ozaj pekná mladá slečna, pokojne by sa uživila aj ako modelka, čo všetkým dokázala, keď ju jej mama Veronika pred časom vzala so sebou na filmový festival do Karlových Varov. Lenže jej najstaršia sestra Agáta Hanychová (37), ktorá o modelingu vie svoje, jej takúto kariéru neodporúča ani náhodou. Podľa Agáty bude omnoho lepšie, keď Kordula vyštuduje nejakú dobrú medzinárodnú školu, a nie aby skončila ako "priblblá" modelka. Nuž, Agáta asi vie, o čom hovorí...

Syn slávneho herca z Korduly nedokázal odtrhnúť zrak, FOTO!

V každom prípade, z Korduly sa "vylúpla" príťažlivá baba, a tak nečudo, že sa okolo nej začínajú točiť muži. Dokonca má aj frajera, o ktorom však nechce hovoriť ani jej mama Veronika Žilková, nieto ešte Kordula, ale Agáta sa preriekla.... No už v Karlových Varoch sa okolo nej točili mladí muži. A oči od nej nedokázal odtrhnúť ani syn slávneho českého herca, veď pozrite FOTO v GALÉRII!