Na minulotýždňový piatok trinásteho návštevníci bratislavského baru v centre Starého Mesta, ale najmä dve výstredné Angličanky nikdy nezabudnú. Video, ktoré začalo kolovať na internete, zobrazovalo surovú bitku rozvášnených žien ako vystrihnutých z pánskeho magazínu.

FOTO vášnivých modeliek v GALÉRII

Krik striedali kopance a údery, blondínky sa z vysokých opätkov sklátili na zem a v zápale boja odhalili aj najintímnejšie partie. Neznámy mladý muž im zbieral odpadnuté príčesky, dav sa prizeral a bezpečnostná služba podniku nezasiahla. Zakrátko sa objavilo ďalšie video, ktoré ukázalo, že všetko bolo trochu inak. „Každý si myslí, že tej malej preplo a zbila kamarátku. Ale bitka sa začala oveľa skôr a s inými aktérmi,“ povedal nám náš zdroj.

Mali byť hviezdami večera

O nezvyčajnom súboji dvoch cudziniek už hovorí celé Slovensko. Keď sme ich vo štvrtok večer stretli v jednom z luxusných barov v centre mesta, ani vo sne by nám nenapadlo, že extravagantné kamarátky upútajú pozornosť ešte niečím iným ako svojím výstredným vzhľadom.

Viac obnažené než zahalené telo mali pokryté početnými kérkami a tešili sa na piatkovú párty, ktorej hviezdami večera sa mali stať. Pri našom zoznámení boli veľmi priateľské a pobyt na Slovensku si očividne užívali. Navštívili zopár luxusných barov, absolvovali erotické fotenie v podniku pre pánov. Až do osudných momentov piatkového večera nič nenasvedčovalo tomu, že na našu krajinu nebudú spomínať v dobrom.

Potetované modelky Little Miss Loon a Ink Princess mali byť hviezdami na Maxim párty v Great Clube v centre Bratislavy. Tam však nedorazili. Z ich pôsobivého výletu do krajiny v srdci Európy, o ktorý sa delili s fanúšikmi na Instagrame, zostala len obrovská hanba a trpkosť.

Facka za urážku

„Všetko bolo úplne inak. Ukazuje to aj druhé video,“ naráža náš zdroj na ďalší záznam, ktorý koluje na internete. „Nešlo len o bitku medzi nimi dvoma. Začalo sa to tým, že na tú menšiu slovne zaútočil biletár klubu. Povedal jej, že je anglická k**va, a tak mu jednu vrazila,“ opisuje. To vraj ochrankárov klubu napálilo, a tak sa do excentrickej blondíny pustili.

Znie to priam neuveriteľne, že si traja muži trúfli na drobnú ženu. „Už si videl, aby takto rozkopali čajočku?“ ozýva sa zo záznamu hlas jedného z prizerajúcich sa. „Baby si zastali nejakí chalani, ale tých zamestnanci podniku napadli tiež. Choré!“ krúti hlavou náš zdroj, ktorý sa s odviazanými Britkami stretol v Bratislave viackrát a podľa jeho slov mali pozvánky do viacerých luxusných podnikov.

Prečo si teda napokon skočili do vlasov aj blondíny navzájom? „Tá drobná, Little Miss Loon, bola veľmi nahnevaná, že si ju kamarátka nezastala. Začala na ňu kričať a následne sa strhla bitka. Nebolo to preto, že jej z ničoho nič preplo,“ dodáva zdroj. Jednej vraj lekári zašívali obočie a druhú zdravotníci ošetrili tiež.

Vlastná verzia

Bitka dvoch rozdivočených žien chvíľami pôsobila ako dohodnutá šou. Aj keď je ťažké predstaviť si, že by sa vedome nechali filmovať náhodnými svedkami, ktorých smartfóny zachytili aj ich odhalené intímne partie.

FOTO vášnivých modeliek v GALÉRII

K incidentu sa vyjadril aj podnik, pred ktorým k nemu došlo. „Zamestnanci sa snažili zamedziť fyzickému násiliu medzi dvoma hlavnými aktérkami konfliktu a potenciálnymi hosťami, pretože konflikt sa odohrával priamo pred vchodom na terasu,“ uviedli. „Vzhľadom na to, že fyzické útoky začala jedna z aktérok mieriť aj voči hosťom a zamestnancom, ktorí zabezpečujú bezpečnosť v rámci priestorov podniku, tak podľa bezpečnostných postupov boli chránení prioritne naši hostia.”

Pravdu by zrejme zistila len polícia po vypočutí viacerých svedkov, ale trestné oznámenie nikto nepodal. Ošetrené playmate a tatoo modelky, najnovšie aj bojovníčky, na druhý deň zbalili kufre a odleteli späť na Britské ostrovy.