Trojnásobná mamina Kristína Tormová vychováva spolu s manželom Petrom sedemročné dvojičky Elu a Matildu a vyše ročného syna Alana, ktorému láskyplne hovorí chAlanko. Kristína sa doma rozhodne nenudí, a pri troch deťoch je niekedy poriadne unavená, ale na druhej strane je obdivuhodné, koľko toho stíha.

Kristína Tormová
Zdroj: Instagram K. T.

Kristína sa nebojí na sociálnej sieti ukázať, ako vyzerá jej reálny život, a práve preto je mnohým sympatická. Nebojí sa ukázať svoju unavenú nenalíčenú tvár, neskrýva ani svoje deti, ani muža a rada sa podelí o svoje postrehy zo života. Jej dvojičky, ktoré mali trochu komplikovaný príchod na svet, a ktorým Kristína hovorí aj "knedle", sú už veľké slečny, školáčky, a malý Alan k nim vzhliada.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova)


Kristína na sociálnej sieti občas ukáže zábery z ich bytu. Jej kráľovstvom je kuchyňa, v ktorej nielen sa varí, stoluje, ale aj pracuje či cvičí. Kráľovstvom jej dievčat je zase ich detská izba a najmä ich dizajnové postele. Celý byt je plný nielen hračiek, ale aj kníh. Lásku ku knihám vštepila aj svojím deťom, a tak nečudo, že veľkú časť ich voľného času trávia práve s knihami. Buď im číta Kristína, alebo si v nich listujú aj samy. Z jej fotografií vyžaruje pohoda a pokoj.

Kristína Tormová
Zdroj: instagram K.T.

A tak to bolo aj pri fotografii, ktorú Kristína uverejnila nedávno. Sú na nej jej dvaja chlapi, muž a syn, obaja sedia v spálni na parapete pri okne. Z tej fotografie vyžaruje pokoj a pohoda. Fanúšičky si všimli aj detail, ktorý ich zahrial pri srdci a preniesol ich v čase do minulosti. V popredí bolo totiž vidno pásikavé obliečky perín, ktoré vyzerajú ako z čias našich starých mám, čo im prišlo ako veľmi príjemné. Navyše, ako skonštatovali, že kedysi ľudia vedeli, čo je dobré. Parapety pri okne v byte Kristíny sú totiž dostatočne široké, že sa tam jej chlapi vedeli pohodlne usadiť.


Viac FOTO z bývania Kristíny Tormovej nájdete v GALÉRII

Kristína Tormová
Zdroj: Archív K.T.