Rodina je základ. Pre herečku Michaelu Čobejovú jej rodina a jej domov znamenajú veľmi veľa. Každý v jej domácnosti, manžel, ona aj jej dve dcéry sú silné osobnosti, tak je to medzi nimi občas husté, ale inak si spoločné chvíle nadmieru užívajú.  V tomto korona období sa Michalea snaží zdržiavať doma, a to buď vo svojom bratislavskom dome, alebo si s rodinou odskočí do hôr. V Tatrách to s rodinou miluje a výborne si tam dobije baterky.

Keďže Vianoc e sú sviatkom rodiny, aj tento rok sa u Čobejovcov zišli všetci štyria, keď domov prišla aj staršia dcéra Ivana. Miška sa na sociálnej sieti pochválila fotkami z ich bratislavského domu. Ukázala najmä svoje kráľovstvo, teda kuchyňu, v ktorej pre rodinu pripravovala tradičné dobroty na vianočný stôl. Nuž veru, niet nad domov, sladký domov, ako pripísala Miška k jednej fotografii. Fanúšikov však prekvapila aj spoločnou fotkou s obidvomi dcérami. Keďže všetky tri na fotke vyzerajú ako dievčatá, fanúšičky zostali šokované, že Miška má už takú veľkú dcéru, jej Ivana má už 28 rokov.

 

Pozrite, čo má doma Miška Čobejová, FOTO v GALÉRII

 

Hoci má Miška Čobejová svoj dom moderne a skôr minimalisticky zariadený, pôsobí veľmi útulne. Nečudo, že fanúšičky nad fotkami jej domu nadšením ochkajú a vari každá z nich by si vedela predstaviť život v takomto dome. Miška však priznáva, že si potrpí aj na tradície, a to sa prejavilo aj pri zdobení vianočného stromčeka. Herečka totiž už celé desaťročia používa tradičné sklenené ozdoby, aké si mnohí pamätáme z detstva a sú pre nás tie najkrajšie. Miškin retro stromček ocenili aj fanúšičky, ktoré sa takto preniesli do detstva a oživili si krásne spomienky na dávne čarovné Vianoce.