Na deťoch najlepšie vidno, ako starneme. Dara Rolins nedávno oslávila svoje 49. narodeniny a hoci má len rok do okrúhlej päťdesiatky, vyzerá aj o dve dekády mladšie. V pohode stíha držať tempo aj s mladými babami, ako sú napríklad jej tanečnice. Preto bolo akosi tak prirodzené, že je mamou malého dievčatka. Lenže...

Z Darinej dcéry Laury je však už tínedžerka, pre Daru sa je tak už skôr parťáčka, s ktorou si skvelo rozumie, takže majú medzi sebou vzťah nielen mama-dcéra, ale aj, dá sa povedať, kamarátsky. Keďže dcéra vyrástla, Dara nedávno dostala otázku, či by Lauru podporila, keby sa chcela v budúcnosti venovať modelingu. Laura síce zdedila podobu skôr po svojom otcovi, než po svojej mame, ale Dara potvrdila, že dcéru spolu s jej otcom podporia vo všetkom zmysluplnom, pre čo sa v budúcnosti rozhodne.

Podľa Dariných slov je jej dcéra Laura veľmi rozumné dievča, takže sa určite rozhodne správne. Dara prezradila, že jej dcéra vníma, aký je svet modelingu a šobiznisu a už teraz vie, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Podľa Dary je Laura radšej v ústraní a nemá potrebu byť súčasťou šoubiznisu. Dara sa však nemala problém zmieriť sa s tým, že jej dcéra nechce byť súčasťou šoubiznisu.

Pozrite, ako sa zmenila Darina dcéra Laura! To je naozaj ona?!

No keď nedávno Dara zavesila na sociálnu sieť aktuálne fotky svojej dcéry, všetci len žasli. To že jej je malé dievčatko? Z Loly je už hotová slečna a keďže na fotkách bola už aj nalíčená, vyzerala ako modelka. Poniektorí Dariní fanúšikovia ju dokonca prirovnávali k mladej Brooke Shields z Modrej Laguny. Veď pozrite FOTO v GALÉRII, čo si myslíte vy?