O Lucii Bílej (55) sa pred rokmi dalo konštatovať, že mala viac šťastia v kariére, než v láske. Kým v speve zažívala jeden úspech za druhým, na poli lásky to až taká sláva nebola. Otec jej jediného sny Filipa (26) Petr Kratochvíl sa s ňou rozišiel, lebo on chcel veľkú rodinu a Lucie chcela aj kariéru.

Dve Luciine manželstvá, s muzikantmi Stanislavom Penkom a Václavom Noidom Bártom nemali dlhé trvanie a vzťahy s ostatnými partnermi sa po čase tiež skončili. Posledných pár rokov našla šťastie po boku o 17 rokov mladšieho Radka Filipiho a zdá sa, že im to klape. Napriek tomu, ako sama vyhlasuje, jej najväčším životným úspechom je jej syn Filip.

Takto dnes vyzerá syn Lucie Bílej! Aha, čo o ňom prezradila!

Lucie je zo svojho syna nadšená, má pre neho len slová chvály: "My sme sa dostali do fázy, kedy radí on mne ... Filip je svetoobčan, mohol by žiť kdekoľvek inde na svete. Žil v Paríži, túži po Berlíne, a ja, keď idem za hranice, cítim sa neistá. Páči sa mi jeho tok myšlienok, páči sa mi jeho prehľad, je citlivý, dobrý, láskavý, a..." Lucie o svojom synovi prezradila ešte niečo, čo by ste o ňom nepovedali. Pozrite si v GALÉRII!