Sympatická dvojica sa spoznala v roku 2008, svoj vzťah spečatila sobášom v roku 2009. Radosť im robia dcéra Zara (12) a syn Leo (8). Spoločne bývajú v dome v Rakúsku, pár kilometrov za hranicami Slovenska. O zvieraciu spoločnosť majú postarané vďaka sučke švajčiarskeho salašníckeho psa Ginger. Rodinka sa pred pár dňami vrátila z lyžovačky, na ktorej boli s príbuznými a priateľmi.

Monika aj Jaro z nej zverejnili rovnakú fotku, na ktorej sa usmievajú do objektívu v zasnežených čapiciach. ,,Na túto fotku pozerám, usmievam sa a spomínam... Na tú snehovú guľu, čo mi šupol do tváre. Na to, ako som ho nevedela ani za nič trafiť guľou ja (hádžem príšerne šmatľavo). Tak som celá zguľovaná pribehla - využijúc, že ho bolí chrbát a moc sa teda nebránil - a vymazala som mu snehom tvár. Na to, ako sme sa s deťmi na sáčkoch spúšťali dolu svahom, lebo nové boby sme zabudli doma. Cítim sa šťastná, milujúca a milovaná. Ďakujem za ten úžasný čas, čo sme spolu s zažili,“ napísala Hilmerová plná emócií.

Popis jej manžela k rovnakej fotke bol stručnejší, no o to romantickejší. ,,Nič, len že mám tú najlepšiu ženu na svete,“ vyznal sa Bekr z pocitov. Herečka a tanečník si svoj vzťah nesmierne vážia, čo neraz dokazujú aj na sociálnych sieťach. Pri vzájomných vyznaniach nešetria superlatívmi na adresu toho druhého a nebolo tomu inak ani minulý rok. ,,19. apríl je pre mňa ten deň, ktorý mi priniesol do života môjho Jarka. Z celého srdca ďakujem za najlepšieho muža na svete a za našu lásku. Za to, čo mi do života priniesol, za naše milované deti. Ľúbim ho z celého srdca," odkázala šťastná Monika.

FOTO manželov Hilmerovej a Bekra nájdete v GALÉRII.

Dátum 19. apríl 2008 nosí v srdci aj Jaro a takto si naň pamätá: ,,Nebolo to poprvýkrát, čo sa nám preťali naše cesty. Keď sme na to neskôr spomínali, zistili sme, že sme sa dosť veľakrát pri práci stretli už predtým a ani sme o tom nevedeli. No takto ráno pred 13 rokmi to bolo inak... Zobudili sme sa obaja do všedného dňa, ktorý keď sa končil, zmenil naše životy bez toho, aby sme to tušili. Tak to ale v živote chodí, veľké veci v živote prichádzajú znenazdajky a v úplne všedné dni. Naše stretnutie pomaly prerástlo v niečo, o čom ani jeden z nás vtedy ani nesníval a čo trvá dodnes. Láska, 13 rokov ideme spolu životom, dala si nám dve krásne deti, robíš našu rodinu tým, čím je a môjmu životu dávaš zmysel... Ja ti za to ďakujem."