Keď topmodelka Adriana Sklenaříková (50) porodila svoje vytúžené dieťa, aj s manželom Aramom Ohanianom (51) sa natrvalo presťahovali z Monaka na opačnú stranu Stredozemného mora. Domov našli v prepychovom orientálnom paláci, ktorý od základov vybudovali v exotickom Marrákeši. Práve tam sa dnes už s trojročnou dcérou Ninou ukryli pred zúriacou koronou. Hoci vírus nevymizol, Sklenaříková nesedí iba doma. Nedávno navštívila Marseille a stretáva sa aj s rodinou. Minimálne so sestrou Natáliou (44) a jej trojročnou dcérou Stellou, ktoré žijú v Paríži.

Oblečenie kupujú dvojmo

Natália a Adriana si svoje materstvo lepšie zosynchronizovať ani nemohli, majú takmer rovnako staré dcéry, ktoré rady obliekajú podobne. Keď vidia niečo pekné, tak to kúpia dvojmo,“ prezradila nám po narodení vnučiek ich babka Zlatica. A zdá sa, že sa tejto záľuby hrdé mamy nevzdali. Aspoň podľa fotografií, ktoré občas zverejní mladšia Natália.

Na jednej dievčatá sedia bosé iba v obyčajnom bielom body na koberci. „Prajem vám, aby ste sa navždy stali najlepšími priateľkami, sesternice,“ napísala k fotografii Natália. Na inom zábere sú malé zladené v rovnakých letných šatách, odfotené sú však odzadu, zjavne aby zakryli Nininu tvár. Adriana takmer žiadne nové snímky nezverejňuje a portréty s dcérou už vôbec nie. Len na konci septembra odfotila svoje a dcérine nohy obuté v rovnakých plátenných teniskách. Podobnú snímku s dcérou Stellou zverejnila aj Natália. Takže, čo sa módy týka, majú sestry Sklenaříkové zjavne rovnaký vkus.

FOTO V GALÉRII

Adriana sa snaží dcéru, ktorá tretie narodeniny oslávila v polovici augusta, chrániť, no Aram utajovanie občas nevydrží. Pred pár mesiacmi dcéru pyšne ukázal svetu a podľa posledného záberu sa čoraz viac ponáša práve na neho. „Po mame má pery,“ tvrdila nám už v minulosti pani Zlatica. Jej vnučky, tmavovlasá Nina a blonďavá Stella, medzi ktorými je rozdiel iba tri mesiace, sú podľa nej iné výzorom, ale vraj aj povahou.