Do prerábok sa na jar pustili viaceré celebrity. Obmenou prešli najmä ich terasy. Influencerka Jasmina Vrbovská Alagič (31) a jej manžel raper Patrik Rytmus Vrbovský (44) žijú v rozprávkovom dome v obci neďaleko Bratislavy - v Malinove. Na jar sa obaja rozhodli pre zmenu. „Absolútne som podľahla našej záhrade. Tento rok som sa ju naozaj úpenlivo snažila premeniť na jednu krásnu oázu pokoja, kde sa všetci budeme cítiť ako na dovolenke. Aj keď sa snažím byť skromná, mám pocit, že sa nám to podarilo. Všetko vám postupne poukazujem, ale určite by som chcela začať týmto úžasným nadčasovým mega kvalitným a v mojich očiach prekrásnym záhradným sedením,“ pochválila sa Alagič sediac na novom luxusnom gauči.

Ide o taliansky exteriérový nábytok pozostávajúci z divána, dvoch kresiel a zo stolíka. Cena záhradného sedenia s dizajnovým vypletaním je vyše 3-tisíc eur. Vankúše sú vyrobené z rýchloschnúcej látky a sú vyvliekateľné. Z rovnakej kolekcie pochádza záhradná hojdačka, ktorá stojí vyše tisíc eur. Okrem toho na terase nechýba exteriérový koberec. O ich upravený trávnik sa stará raper osobne.

Novou terasou sa nedávno pochválila aj manželka bývalého hokejistu Mariána Gáboríka (39). Ivana (34) si okolo ich luxusného domu v Trenčíne vybudovala obrovskú plochu na relax. Okrem záhona, kde pestuje rôzne bylinky, si manželia dali urobiť drevenú terasovú podlahu rozprestierajúcu sa na veľkej ploche. Minulý rok sa ešte bývalá tanečnica chválila luxusným ratanovým nábytkom s tyrkysovými vankúšmi na sedenie, hojdačkou či drevenými ležadlami. Tento rok zatúžila po niečom novom. „Môj nový relaxačný kútik. Aby som bola presná, kreslá som už mala skoro rok, ale chýbal zvyšok na zútulnenie. Koberec som chcela kvôli dcére Belle. Vytiahnem hračky von, stolíky posuniem a má priestor na hranie. A my si s mužom v pokoji vypijeme kávu,“ okomentovala novú terasu Ivana. Sedačky sú exteriérové a dajú sa rozložiť. Jedno kreslo stojí takmer päťsto eur. Stolíky však musí pri daždi schovávať, sú interiérové a dážď by ich mohol časom poškodiť, na rozdiel od koberca, ktorý je na vonkajšie použitie a nestojí viac ako 50 eur.