Ani druhá šanca nepomohla českej speváčke zachrániť jej vzťah s Makhmudom Muradovom, ktorý je otcom Rumie. Našťastie za svojím bývalým nesmútila dlho a už je opäť zamilovaná. Do kariet jej zahralo dokonca aj to, že si Leo dcérku získal od prvého momentu. Absolvovali už spolu aj spoločnú dovolenku, ktorá vyšla nad jej očakávania.

Monika odpovedala na Instagrame na fanúšikovské otázky. Pochopiteľne väčšina z nich sa týkala jej súkromného života. Najviac ľudí zaujímalo, ako si Rumia zvykla na jej nového partnera a či spolu dobre vychádzajú. „Ruminka miluje Lea od prvého stretnutia a ja sa ani nečudujem,“ povedala v instagramovom livestreame.

FOTO - pozrite si fotky Moniky s novým priateľom a dcérkou v GALÉRII

Pozornosti Bagárovej priaznivcov neunikol ani fakt, že speváčkina dcérka ešte stále spí s mamou v posteli. Rumia je už veľké dievčatko, preto sa im zdalo zvláštne, že ešte nespáva vo vlastnej izbe. Jeden z fanúšikov sa jej preto otvorene spýtal, či to neprekáža aj jej novému partnerovi a kedy ju chce od toho odučiť.

„Nikdy. Všetky deti budú spať s nami. Už sme sa na tom dohovorili. Necháme si vyrobiť posteľ na mieru cez celú izbu,“ odvetila Monika, ktorá sa rozhodla zareagovať radšej takouto ironickou formou. Mamičky všeobecne nemajú rady podobné ponaučovanie, preto ani jej nepadli tieto slová dobre.

Anketa
Spávalo vaše dieťa s vami v spálni dlhšie ako do dvoch rokov?

Bagárová sa už čoskoro bude pripravovať na ďalšiu veľkú oslavu. Rumia bude mať na konci mája narodeniny, na čo nedávno upozornila na sociálnych sieťach. „O tri mesiace slávime tretie narodeniny. A ja sa pýtam, ako je možné, že ten čas tak veľmi rýchlo uteká?! Pred chvíľou sa narodila! Dnes mi povedala, maminka, ja chcem byt s tebou v živote, ja ťa mám veľmi rada. Milujem byť tvojou mamou, Rumi. Ďakujem Bohu,“ Monika svojej dcérke adresovala krásne vyznanie. Práve ona jej bola v čase rozchodu s Muradovom najväčšou oporou. Preto je puto medzi nimi ešte silnejšie.