Čierny klobúk má hlboko nasadený do očí a keď zbadá fotografa, prekryje si tvár mobilným telefónom. Žena, ktorá nechce byť videná ani na seba strhávať pozornosť. Oblečená je športovo, iba z rukávov vetrovky jej vytŕčajú dlhé červené nechty. Pri stolíku stojí vedľa mladučkej modelky, ktorá na akciu prišla predvádzať rozprávkové plesové róby.

To je výjav z fotografie z vlaňajšieho svadobného veľtrhu, ktorý sa na jar konal v Trenčíne. Plavovlasá modelka si síce hovorí exotickým menom Leonie Mia, v skutočnosti pochádza z Komárna a o pár mesiacov sa jej zrúti svet. Je totiž dcérou Aleny Zsuzsovej, ktorú polícia odvedie do vyšetrovacej väzby v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. V aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ sa však vrátime k marcovej akcii, kde sa Zsuzsová mohla pohybovať medzi slovenskou smotánkou. V akom prestrojení väčšinou vyrážala z domu? S akým celebritami sa mohla stretnúť? A prečo sprevádzala na akcie dcéru len ona?

Exkluzívne fotografie zo svadobného veľtrhu, na ktorom sa mesiac po vražde objavila aj Alena Zsuzsová, si môžete pozrieť v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Prečítajte si tiež: