Zásnuby prebehli počas rodinnej dovolenky na gréckom ostrove Mykonos. Alena sa o radosť podelila spoločnou fotkou, na ktorej sú so snúbencom v plavkách, avšak snubný prsteň neukázala "Povedala som áno,“ ozrejmila aspoň priaznivcom na Instagrame.

Šeredová žije s rodinou v talianskom Turíne. Ako pripomína iDnes.cz, vydatá už raz bola, a to taktiež za úspešného Taliana. Jej partnerom bol od roku 2005 brankár Gianluigi Buffon, jej zákonitým manželom sa stal roku v 2011. Brali sa na pražskom Vyšehrade, v tom čase už mali dvoch malých synov Louisa Thomasa a Davida Leeho.

Vzťah dvojici stroskotal v roku 2014 kvôli futbalistovej nevere. Už počas rozvodu sa Šeredová zoznámila s miliardárom Nasim. Ten je spolumajiteľom značky Fiat a s ním aj značiek Ferrari, Maserati či Alfa Romeo. Dvojici sa v roku 2020 narodila dcéra Vivienne Charlotte.

Šeredová slovami chvály na svojho partnera nešetrí. "Bolo malým zázrakom, že som v mojom veku mohla stretnúť niekoho v jeho veku, kto nemá záväzky a chcel by mať rodinu, ktorej súčasťou by boli aj deti niekoho iného,“ povedala pre Magazín Dnes.

Zásnubné FOTO Šeredovej a Nasiho v GALÉRII.

Že ju dedič slávnej automobilky požiadal o ruku, potvrdila Šeredová pre extra.cz a prezradila detaily. "Áno, je to tak. Partner ma požiadal o ruku a ja som povedala áno. Ešte predtým požiadal o moju ruku môjho otca. Všetci z toho máme veľkú radosť,“ prezradila a dodala, že zásnuby pre ňu boli veľkým prekvapením a vôbec netušila, že sa niečo chystá.