Nepochybne sa Andrea Verešová radí medzi popredné slovenské krásky a roky jej pristanú. Dokonca je na nej aj badateľná prvotriedna starostlivosť o pleť a telo. Evidentne do seba investuje nemálo peňazí a čas si na cvičenie nájde každý deň. Dnes vyštudovaná právnička pracuje na plný uväzok na svojom Instagramovom účte a robí na ňom promo akcie na rôzne produkty. Tento biznis sa jej slušne rozbehol, ale tvrdí, že peniaze na svoje potreby mala už ako mladé dievča, bez pomoci akéhokoľvek muža.

Luxusné flakóniky

Verešová bola dokonca na sústredení pred súťažou Elite model look na izbe s moderátorkou Adelou Banášovou, ktorá s “modelkovaním“ vtedy tiež koketovala. „Ja som sa do modelingovej súťaže dostala úplnou náhodou, keď ma v škole objavila skautka. Bola som taký grunge typ, stále som chodila v károvanej košeli, v kanadách a babské veci súvisiace s módou a krásou ma veľmi nezaujímali. Aj preto som tajne obdivovala všetky tie Andreine krémiky a krásne flakóniky, ktoré si vyložila v kúpeľni. Pre mňa vtedy bola kozmetika jedna veľká neznáma,“ zaspomínala si v minulosti Adela na Verešovej adresu.

Po výhre modelingovej súťaže vyslali Verešovú do sveta. Išla do Paríža kde chodila po kastingoch s ďalšími desiatkami dievčat z celého sveta. Žiadnu výraznú kampaň pre svetové značky, ale nerobila. Jedine pri získaní exkluzívneho kontraktu si môže modelka povedať, že je “zahojená“ a finančne nezávislá. Vraj nikdy nebola ozajstná modelka, to pred rokmi vyhlásil aj jej chorvátsky exmilenec, milionár Danilom Vrljičakom. Ten po rozchode opísal Verešovú ako príživníčku: ,,Andrea je klamárka, ktorá ma stála už milión korún! Chválila sa, že bola pracovne v Miláne, ale bola tam so mnou, pila drahé talianske vína, nakupoval som pre ňu u Cavalliho, Dolceho a Gabbanu a Diora. Ako milenka za veľa nestála, mal som oveľa lepšie,“ vyjadril sa vtedy na jej adresu chorvátsky milionár. "Psychopatom sa už nesnažím rozumieť. Len ťažko chápem, čo všetko dokáže mužská márnomyseľnosť. Odmietla som jeho sexuálne návrhy i pracovné ponuky," snažila sa mu vrátiť úder modelka.

Andrea kedysi: Mala vraj úspešnú kariéru už vtedy.
Zdroj: Internet

Za finančne nezávislú vďaka modelingu si môže zo slovenských dievčať povedať iba zopár top modeliek. Medzi nimi napríklad Michaela Kociánová. Modeling jej slušne vynáša, pretože chodí po svetových mólach a nepózuje iba vo vani. Robila mnoho kampaní pre značky ako Givenchy, Dior, Versace alebo Dolce&Gabbana, robila prehliadku s anjelikmi pre Victoria Secret či Vivienne Westwood. Okolo týchto značiek Verešová profesionálne ani nešla. Jedine tak v butikoch.

Preslávil ju Jágr, nie modeling

Po víťazstve v súťaži Miss sa nepobrala získavať úspechy v modelingovej brandži. Medzi najsledovanejšie celebrity ju neposunulo toto víťazstvo, ale hlavne vzťah s najväčšou hviezdou českého hokeja Jaromírom Jágrom. Zoznámila sa s ním ešte v roku 1999 počas tenisového turnaja hviezd NHL, ktorý sa konal v Bratislave. Hoci vtedy údajne vôbec nevedela, kto to vlastne je a on bol zadaný, jeho vtedajšej priateľke, športovej redaktorke Nicol Lenertovej čoskoro ostali len oči pre plač.

Jaromír Jágr a Andrea Verešová - Legendárny český hokejista randil so Slovenkou pred viac ako pätnástimi rokmi. Andrea sa stala Miss Slovensko v roku 1999 a niekoľko rokov bola po boku Jágra. „Prečo nám to nevyšlo? Každý sme mali iný pohľad na život,“ vysvetlila stále krásna Verešová aj po rokoch.
Zdroj: Instagram.com

Začiatok roka 2004 bol pre ňu mimoriadne krízový. Na svetlo sveta sa totiž dostali pomerne nevkusné akty. Verešová mala pre ne hneď vysvetlenie: ,,Tými nahými fotografiami ma vydierali!“ tvrdila neskôr modelka. ,,Fotky boli určené do súkromného archívu, ale fotograf ich zneužil. Pod vyhrážkou, že ich zverejní na internete, pýtal od Jaromíra balík peňazí.“

Malo ísť o súkromné zábery.
Zdroj: Internet

Šťastie sa na ňu nakoniec usmialo. Zahľadel sa do nej český majetný právnik Daniel Volopich, s ktorým má dve deti a tvoria šťastnú rodinu. Vyštudovaná právnička, ale dodnes trvá na tom, že za jej úspechmi nie je muž.

Andrea Verešová a manžel Daniel Volopich.
Zdroj: JÁN ZEMIAR
Verešová v Monaku: Zverejnila silné priznanie.
Zdroj: Instagram

Andrein najhorúcejší záber, kde ukázala takmer všetko nájdete v galérií.