Modelku Andreu Verešovú jej telo živí, a tak nečudo, že sa o neho náležite stará. Aj v jej veku vyzerá tak dobre, že je stále žiadaná, a prácu často vyfúkne aj oveľa mladším modelkám. A potom fanúšikov "zásobuje" šteklivými fotkami v úsporných bikinách z dovoleniek či profesionálnom fotení, veď nech sa pokochajú, kým sa je na čo pozerať...

Hoci sa Andrea na snímkach tvári, že nie je nič ľahšie, ako takto vyzerať, nie je to celkom tak. Či to Andrea prizná, alebo nie, dobre si rozmyslí, čo zje a čo už nie. Aj napriek tomu, že sama rada varí a pečie, je otázne, koľko si z dobrôt, ktoré servíruje rodine, dopraje aj ona sama.

A potom je tu pravidelný pohyb. Andrea spočiatku tvrdila, že postavu štíhlu ako laň má vďaka joge. Teraz sa však už netají, že že sa skvelú postavu vďačí nielen jej, ale posilňovaniu, veď pozrite.

Toto asi Andrea nechcela ukázať, či?

Andrea na pohľad pôsobí priam dokonalo, ale teraz odhalila niečo, čo asi nechcela. Pre prácu modelky musí pomerne často aj dosť trpieť, pozrite, aké stopy to zanechalo na jej tele.