Prešla niekoľkými etapami chemoterapie, a keď práve neležala v nemocnici, starala sa o troch synov a moderovala v televízii. Ibaže koncom decembra si Aneta Parišková (47) vzala voľno a na obrazovky sa vrátila až po niekoľkých týždňoch. Keď jej opäť začali rásť vlasy. Aby zvládala svoje typické pracovné tempo, začala moderátorka jazdiť na podstatne lepšom aute než v minulosti. Pozoruhodnejšia je však ŠPZ-ka Pariškovej nového vozidla.

Nové vlasy, nové auto

Anete po chemoterapii znova rastú vlasy a opäť je v jednom kole, ako bola zvyknutá predtým. Ešte pred návratom na televíznu obrazovku sme ju zastihli  pred domom v bratislavskom Ružinove, kde žije. Oblečená v teplákoch a s batohom na chrbte kráčala po sídlisku a tvár jej zakrývalo rúško. Do auta zniesla niekoľko veľkých tašiek. Ako trávila dni voľna, však neprezradila. „Potrebovala som si oddýchnuť a zariadiť nejaké veci,“ vysvetľovala nám predtým, než sa opäť vrátila na televízne obrazovky. O pár dní "odhodila" parochňu a nový účes ukázala aj pred kamerami.

 

Všetko ružové, ako sa zdá, však nie je. Moderátorka sa podľa jej slov stále pasuje „s vedľajšími účinkami chemoterapie“ a manžel Miroslav musel po dlhých mesiacoch odcestovať za prácou do Spojených štátov. Na Slovensku však svoju polovičku nechal s novým autom, ktoré sa s predchádzajúcom Fabiou nedá ani porovnať.

FOTO nového Anetinho auta a ďalších známych Slovákov, ktorí používajú vozidlá s netradičnými éčevečkami, si pozrite v GALÉRII >>

Ulice Bratislavy dnes Aneta brázdi na veľkom rodinnom vozidle, ktoré púta pozornosť aj zvláštnym éčevéčkom. Stojí na nej Bears, čo v preklade znamená medvede alebo mackovia. Môžeme sa len domnievať, či ide o prezývku jej chlapcov.