Za všetko môže moderátorka Lujza Schrameková Garajová, ktorá si Anetu Pariškovú (46) aj s jej tretím manželom Mirom Polakovičom pozvala do jojkárskej relácie Čau, Lujza. Pred kamerami spovedala nielen manželov, ale aj Mirove dve dcéry, ktoré rozprávali anglicky, či Anetinu mamu Annu. V tejto rodinnej atmosfére sa známa plavováska nebývalo otvorila. A nepriamo prezradila čosi aj na svojich dvoch bývalých partnerov.

Neplatia alimenty?

Za Čecha Davida Dočekala, otca jej prvého syna Daniela, bola Aneta vydatá od roku 2006, ale dlho spolu nevydržali.  V roku 2011 si zobrala ďalšieho cudzinca, Kanaďana Marka Sedlmaiera a spolu mali dvoch synov Gabriela a Nathana. Na žiadneho svojho muža Parišková nikdy nepovedala na verejnosti krivé slovo. To len v kuloároch sa šepkalo, že jej spolužitia s partnermi neboli ideálne a že si s nimi dosť vytrpela, až sa zdalo, že su jej skôr na príťaž. Nakoniec sa jeden za druhým vyparili.

Dočekal sa po problémoch s Paľom Ruskom stratil niekde v Česku a doteraz je otážne, či je s matkou svojho syna v kontakte. Nohy na plecia hodil časom aj Sedlmaier, ktorý sa vrátil do rodnej Kanady. Hovorí sa, že ani jeden ex jojkárskej moderátorke neplatí na deti alimenty a všetok chod domácnosti je výlučne na jej pleciach. Aj preto maká na všetkých frontoch, aby jej malí chlapci nestrádali.

Nuž... bývalí sa nepochlapili

Vyťažená Aneta Parišková toho pravého nakoniec stretla. Na jednom z plesov na východe Slovenska narazila na Slováka, ktorý už pred dvadsiatimi piatimi rokmi odišiel do Spojených štátov. Ani oceán ich však už nerozdelil. Mira Polakoviča, ktorý pracuje ako IT špecialista v americkom Silicon Valley, si cez leto moderátorka zobrala. Dvojica udržiava netradičné manželstvo na diaľku, ale partner, našťastie, služobne cestuje aj po Európe, čo dvojici stretávanie uľahčuje.

Parišková sa dokáže aj sama postarať o deti, ktoré má s Markom Sedlmairom (vľavo) a s Danielom Dočekalom (vľavo).
Parišková sa dokáže aj sama postarať o deti, ktoré má s Markom Sedlmairom (vľavo) a s Danielom Dočekalom (vľavo).
Zdroj: Robo Homola, archív

S cestovaním je spojená aj historka, ako sa pár zasnúbil. Keď Miro jedného dňa pricestoval z Holandska, u Anety sa neobjavil s prázdnymi rukami. „Mala som na sebe tepláky, lebo som prišla unavená z Košíc. Miro priletel z Amsterdamu a doniesol mi ručne vyrezávané holandské tepláky, ktoré musel dať vyrobiť. Dala som si jednu nohu do jednej, ale do druhej sa mi nedalo. Vybrala som škatuľku s prstienkom,“usmievala sa Aneta nad príjemným príbehom. „No mal by si si asi pokľaknúť, ako som to videla vo filmoch,“ nabádala vraj partnera, ktorý tak aj učinil.

„V každom prípade som bola veľmi dojatá, bolo to pekné… Prvýkrát ma niekto žiadal o ruku,“ podotkla mimochodom moderátorka, hoci v čase žiadosti o ruku už mala po štyridsiatke a predtým sa pred oltár postavila dvakrát. Ako z jej slov vyplynulo, aj bez zásnub a romantických chvíľ, ktoré by predznamenali, ako sa to s partnermi bude vyvíjať ďalej.

Viac FOTO z relácie a Anety s jej životnými partnermi v GALÉRII.