Spevák Samuel Tomeček (32) sa síce rozišiel s dlhoročnou priateľkou Kristy, no naďalej s ňou spolupracuje ako s manažérkou. Dnes už po jeho boku stojí nová partnerka Sophie. Samove dievčatá sa dosiaľ nezoznámili. Raz však k stretnutiu prísť musí. „Obe majú IQ a EQ na určitom bode, takže verím, že situáciu v pohode spracujú,“ vyslovil svoje zbožné prianie.

Chce obidve

Keď si muzikanti robia zo svojich frajeriek manažérky, zväčša to nedopadne dobre. Aj nad Samom Tomečkom šoubiznisoví experti lámali palicu. Pred siedmimi rokmi oznámil, že jeho dnes už expriateľka Kristy ho bude manažovať. V brandži bola nováčik, počínala si však nad očakávanie. „Som v tom dobrá. Počas môjho manažovania sa stal súčasťou šou Milujem Slovensko a v ankete OTO sa dvakrát umiestnil v TOP 3,“ zhodnotila sama svoje kvality. Ako bude vyzerať spolupráca s bývalým frajerom teraz, je zatiaľ otázne.

V čase, keď im to klapalo
V čase, keď im to klapalo
Zdroj: Archív

Samo si totiž našiel novú priateľku, Sophie. Vyjdú spolu dievčatá, keď sa budú stretávať na koncertoch a žúroch? „Sám som zvedavý, pretože zatiaľ sa nestretli. Neviem to teraz posúdiť, všetko je to ešte veľmi čerstvé. Nechajme veciam voľný priebeh,“ vyjadril sa pre PLUS 7 DNÍ spevák. „Poznám viaceré rozídené páry, ktoré sa po nejakom čase naučili spolu normálne koexistovať. Verím, že to bude aj náš prípad.“

Zmenil vkus

To, že medzi dnes už bývalými partnermi niečo nie je v poriadku, Samo naznačil začiatkom roka. Ponosoval sa, že má dni, keď je pre hádky s Kristy najradšej sám. Kedy a za akých okolností sa zaláskoval do novej slečny, drží v tajnosti. „Poviem len, že nás zoznámil náš spoločný známy a vzájomné sympatie tam boli od začiatku,“ tvrdí o novej priateľke Sophie.

Prvá dovolenka: Tomeček vymenil dievča kyprých tvarov za plagátovú sexbombu Sophie, na snímke.
Prvá dovolenka: Tomeček vymenil dievča kyprých tvarov za plagátovú sexbombu Sophie, na snímke.
Zdroj: Archív

Najväčším prekvapením je, že po celý čas, čo chodil s Kristy, si všetci mysleli, že obľubuje dievčatá plnších tvarov. No zrejme aj v tomto smere nastala zmena. A veru radikálna. Jeho nová láska totiž vďaka proporciám vyzerá ako vystrihnutá z modelingového časopisu. Keď sme poznamenali, že zmenil vkus, zanôtil nám staručký hit. „Život je jen náhoda, jednou si dole, jednou nahoře.“

Prečo priberala

V každom prípade, po rokoch vyšlo najavo, že Kristy v snahe lepšie reprezentovať svojho frajera sa snažila zhodiť zopár kíl. Dnes, s odstupom času, to považuje za obrovský omyl. „Áno, aj ja som bola hlúpa a plakala v kúte, keď mi niekto povedal, že som tučná a či by som nechcela schudnúť, pretože pri Samovi by som mala nejako vyzerať. Viete, čo mi to prinieslo? Antidepresíva plus dvadsať kilogramov zdarma. Nestojí to za to. Šoubiznis nie je iba o chudých ľuďoch. Milujem seba a svoje telo, pretože v ňom a s ním žijem. Páči sa mi, že mám svoje prsia aj svoj zadok. Ženy, majte sa rady také, aké ste, buďte samy sebou a nehrajte sa na to, čím vás chce mať okolie,“ vyhlásila priam revolučne.

Nakoniec ani Kristy dlho sama neostala. Svojimi krivkami očarila istého Denisa. Pred pár dňami nového priateľa dokonca vzala na premiéru filmu Dôverný nepriateľ, kde sa fešák zoznámil s časťou slovenskej smotánky. „Ja ho poznám zatiaľ len z fotiek a rozprávania. Ale vyzerá sympatický chlapec,“ praje krásny vzťah dnes už len svojej manažérke Samo.

Anketa
Myslíte si, že by Kristy mala chudnúť?
  • 4%
  • 28%
  • 68%

Mohlo by vás zaujímať: