Z krásnej princeznej Arabely je dnes už babička. Bývalá herečka a neskôr podnikateľka, a teraz už dôchodkyňa Jana Nagyová má z troch manželstiev tri deti, dve dcéry a syna. A je z nej už babička, dokonca dvojnásobná. Od najstaršej dcéry má vnučku a od prostredného syna vnuka.

Jana Nagyová našliapnuté na slušnú kariéru, v súkromí sa jej to trochu zamotalo. Po prvý raz sa vydávala ako 22-ročná, za hokejistu Mira Kuboviča a narodila sa jej z neho najstaršia dcéra Jana. Manželstvo sa však skončilo rozvodom, najmä pre mužov alkoholizmus. Po nejakom čase sa vydala nemeckého podnikateľa Haralda Schlegela, ktorý sa stal otcom jej druhého dieťaťa – syna Haralda. Presťahovali sa spolu do Prahy, ale ani toto manželstvo nevydržalo.

Keď sa rozchádzala s druhým manželom, zamiloval sa do nej ďalší Nemec. Z jeho strany to bola láska, Jana v čase rozchodu s predchádzajúcim manželom nemala na nový vzťah ani pomyslenie. Napokon sa predsa len ako 41-ročná vydala a porodila svoje tretie dieťa, dcéru Sophie Emmu. S tretím manželom konečne našla šťastie, vlani oslávili 20. výročie spoločného života.

Nedávno Jana na sociálnejs sieti zverejnila fotku z obdobia, keď čakala svoje vytúžené tretie dieťa, dcéru Sophie Emmu. "Posledné dni pred pôrodom z roku 2001. Moje tretie tehotenstvo a tretie dieťa 👶🏻 Opäť dcéra. Dcéra číslo II 🧒👧🏻. Vytúžené dieťa jednej šťastnej mamičky v pokročilom veku," pripísala k fotke Jana.

Jana Nagyová ukázala najmladšiu dcéru, budete prekvapení, ako vyzerá!

Teraz má jej "dievčatko" už rovných 20 rokov a vyrástla z neho mladá dáma. Jej slávna mama bola zamladi krásna ako princezná, a Janina najmladšia dcéra? Veď pozrite FOTO v GALÉRII, budete prekvapení, ako vyzerá.