Modelka Miroslava Fabušová (37) pred viac ako tromi mesiacmi havarovala s predsedom Národnej rady Borisom Kollárom (55) a jeho ochrankármi vo vládnej limuzíne. Bývalá finalistka Miss Universe SR utrpela vážne zranenia a odvtedy nosí na krku ortopedický golier. Momentálne je v domácej liečbe a čaká ju vážna operácia. Ako sa ukázalo, popritom sa neriadi práve ukážkovou životosprávou. Fabušová skončila v nedeľu za mrežami po tom, čo jej vozidlo zastavili dopravní policajti. Namerali jej 1,33 promile.

Čelí obvineniu z trestného činu

Aby toho nebolo málo, ešte minulý týždeň zažila brunetka hororovú situáciu. Pred jej prenajatým bytom, ktorý má v Dunajskej Lužnej, ju údajne na ulici prepadol neznámy útočník a surovo ju dobil. „Bola som so smeťami vonku. Vyložene niekto na mňa čakal a dobil ma ako psa,“ vysvetľovala pre PLUS 7 DNÍ modelka a zverejnila aj svoje fotky, na ktorých vidieť, že má zranenú tvár. „Som pomliaždená a mám monokle,“ povedala Miroslava.

Ťažké obdobie očividne ťažko zvláda. V nedeľu sa totiž vydala na spanilú jazdu autom a v dedine Rovinka ju vzápätí zadržala polícia. Vyzeralo to, ako keby sa z Dunajskej Lužnej presúvala do Bratislavy. Fabušová podľa  informácií noviny.sk jazdila pod vplyvom alkoholu a momentálne sa nachádza v cele predbežného zaistenia na bratislavskom prezídiu. 

„Vo vami uvedenom prípade bola včera krátko pred 16.25h zastavená hliadkou PZ vodička vozidla zn. Mercedes na Hlavnej ulici v obci Rovinka. Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 0,64 mg/l alkoholu v dychu – čo predstavuje 1,33 promile. Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. 38-ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní,“ uviedol pre PLUS7 DNÍ hovorca krajského policajného zboru Michal Szeiff. 

FOTO auta Miroslavy Fabušovej aj bytu, z ktorého vyrážala do ulíc, nájdete v našej GALÉRII >>

Fabušovej sme sa snažili dovolať, žiaľ, bezvýsledne. Hoci jej telefón zvonil, nezdvihla. Oslovili sme aj šéfa Národnej rady Borisa Kollára, či o tejto skutočnosti vie. Do týchto chvíl nám však na naše otázky neodpovedal.