Majster bojových umení Attila Végh (36) momentálne drie na tanečných tréningoch, aby v šou Let´s Dance mohol postúpiť až do finálového kola. S kondíciou nemá problém, keďže pravidelne cvičí a dáva si pozor aj na svoj jedálniček. Jeho figúra, ale nebola vždy dokonalá. V minulosti sa vraj dokázal za dva mesiace vykŕmiť tak, že pri pohľade do zrkadla sám seba nespoznal.  

Attila je totižto pôvodne vyučeným kuchárom a po treťom ročníku na strednej škole brigádoval v bufete pri jazere. „To bol taký kamión. Bol som tam zavretý 2 mesiace. Jedol som vyprážané hejky, klobásy a langoše. Zobudil som sa ráno a dal som si dva langoše, aby som bol spokojný. Došiel obed a šupol som si klobásu a na večer som mal rybičku, akože diéta. Mal som to takto zadelené" prezradil rodák z Dunajskej Stredy v šou 2 na 1, pričom prekvapil nielen divákov, ale neskutočne rozosmial moderátorov relácie Adelu Vinczeovú a Dana Dangla.

Zápasník ešte dodal a upresnil, že za dva mesiace pribral dvadsaťpäť kíl a keď sa doma pozrel do zrkadla, ktoré v kamióne nemal, nespoznal sa. „Po dvoch mesiacoch som išiel domov a nespoznal som sám seba. Išiel som na záchod sa vycikať a proste problém,” zaspomínal si na minulosť so svojským smiechom.