Keď Monika Bagárová na Vianoce na sociálnej sieti priznala, že s otcom jej dcéry Makhmudom Muradovom už nie sú rodina, potvrdilo sa to, čo sa šepkalo už zopár mesiacov. Obaja potom priznali, že tých dôvodov rozchodu bolo viacero, ale ani jeden z nich ich bližšie nechcel špecifikovať. Samozrejme, objavilo sa množstvo rôznych špekulácií o skutočných dôvodoch ich rozchodu.

Monika síce zostala na dcéru sama, ale dostalo sa jej podpory nielen od jej rodiny či priateľov, ale aj od mnohých ľudí zo šoubiznisu, a rovnako aj od jej fanúšikov na sociálnych sieťach. Zato na Makmuda sa zosypala spŕška vyčítavých komentárov za to, že opustil Moniku a dcéru. Ten sa síce bránil, ako vedel a tvrdil, že dcéra preňho vždy bude na prvom mieste. Taktiež povedal, že Moniku aj napriek ich rozchodu vždy bude brániť, ak by jej chcel niekto ublížiť hoci len zlým slovom a je rád, že matkou jeho dcéry je práve ona.

Monika Bagárová na nových záberoch! TO je jej OSUDOVÁ láska! FOTO

Monika po priznaní rozchodu fanúšikom oznámila, že sa na čas sťahuje zo sociálnych sieti, aby sa z celej situácie "pozbierala". A zdá sa, že z najhoršieho je už vonku, má na to ten najlepší dôvod. Na sociálnej sieti sa totiž pochválila novými zábermi, na ktorých len tak žiari. Oči už má len pre svoju osudovú lásku, s ňou prekoná všetok smútok, veď pozrite FOTO v GALÉRII!