Bývalá SuperStaristka Monika Bagárová sa už takmer jedenásť mesiacov teší z dcéry Rumie, ktorú má s uzbeckým MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Dievčatko dostalo meno po Makmhudovej mame Rumii, ktorá však s rodinou stále žije v Uzbekistane, a keďže je situácia vo svete taká, aká je, cestovať sa príliš nedá, speváčka sa doteraz so svojou svokrou nemala možnosť stretnúť naživo.

Našťastie, existujú moderné technológie a sociálne siete, ktoré aspoň vzdialene vynahradia osobný kontakt. A Makhmudova mama je zrejme tiež ich fanúšičkou, lebo teda aspoň profil synovej partnerky na sociálnej sieti určite sleduje. Takto má možnosť vidieť fotografie či videá svojej budúcej nevesty a malej vnučky, čo aj v ruštine komentuje.

Keď Monika zavesila na sociálnu sieť fotku, na ktorej sú s malou Rumiou v objatí, akoby spali, Makhmudova mama do komentára pripísala takýto textík: "Две красотки после трудового дня" ( v preklade: Dve krásky po náročnom dni). Monika s Makhmudom dúfajú, že až pominie pandémia korony, budú sa môcť stretnúť naživo, ale Rumia už dovtedy bude určite veselo behať.

V každom prípade, Monikina dcéra Rumia je veselé, usmiate dieťa, ktoré sa má k svetu, hoci, ako sa vraví, nie každý deň je nedeľa. K jednej takej fotke s Rumiou Monika napísala, že zase raz mali večer "party", keďže Rumia zrejme opäť nechcela spať, ale potom vyspáva aj do desiatej dopoludnia.

Keď fanúšička zbadala Rumiu, mala jasno, veď pozrite FOTO!

No keď Monika zavesila na sociálnu sieť fotku s Rumiou z onej domácej "večernej party", fanúšička sa komentára nezdržala a na adresu Monikinej dcéry vyslovila jednoznačnú vetu. Pozrite si v GALÉRII, čo si fanúšička všimla na Rumii a čo napísala Monike. Nuž...