Hoci sa Monika Bagárová dala pred časom napäť dokopy s otcom svojej dcéry Rumie Machom Muradovom, predsa len dospela k záveru, že bude lepšie, ak bude mať niekde útočisko aj sama pre seba. A tak sa rozhodla splniť si sen o vlastnom dome.

Ani dom, ktorý si ešte pred narodením dcéry zariadili spolu s Machom za Prahou, nie je na zahodenie. Navyše, Monikiným susedom je jej kamarát zo SuperStar Jan Bendig, čo je veľmi dôležité, lebo ak bývate v dome, dobrý sused je na nezaplatenie.

Keďže pre Moniku rodina v jej živote znamená najviac, za miesto svojho druhého domova si vybrala lokalitu neďaleko jej rodičov, teda pozemok pre nový dom si kúpila kúsok od Brna. A nový dom má byť pre Moniku oázou pokoja, ozajstným útočiskom v prípade potreby, tomu preto zodpovedá aj jeho interiér.

Bagárová ukázala nový dom, pozrite tú nádheru, FOTO!

Celý dom je ladený v bielej a béžovej farbe, čo navodzuje pocit čistoty, priestoru, ale aj príjemného luxusu. Dom má 5 izieb, jeho súčasťou má byť v budúcnosti aj nahrávacie štúdio. Aby priestor v dome pôsobil ešte väčšie, Monika využila obrovské zrkadlá tak v kúpeľni, ako aj v obývačke. Pozrite, ako má v dome všetko pekne vymyslené, FOTO v GALÉRII.