Po prevalení rozchodu s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom sa Monika Bagárová na istý čas stiahla zo sociálnych sietí, no už je zase späť. Hoci ani jeden z nich nechcel verejne hovoriť o príčinách ich rozchodu, obaja potvrdili, že toho bolo viac. Makhmud priznal, že nie je anjel, ale podľa neho ani Monika nie je...

Bagárová sa ich vzťah síce snažila do poslednej chvíle obhajovať a vyvracať fámy o Makhmudovej nevere v ďalekom Uzbekistane, lenže potom si kalich horkosti aj tak musela vypiť do dna. Prevalilo sa totiž, že Makhmuda videli s inými ženami jej priam pod nosom, teda rovno v Prahe.

Makhmud si za svoje počínanie vyslúžil veľkú kritiku, najmä od českých sledovateľov. Speváčke sa zase naopak dostalo podpory tak od rodiny či kamarátov z brandže, ako aj od celkom neznámych ľudí, jej sledovateľov na sociálnej sieti. Najmä ženy, ktoré sa ocitli v podobnej situácii, ju utešovali, že láska dieťaťa je najviac, s tou všetko prekoná. A jej Rumia je naozaj veľmi milé dieťa.

Vrátila sa Bagárová k Makhmudovi? Tu je jej odpoveď! FOTO >>

Speváčka začala opäť komunikovať s fanúšikmi a nevyhla sa tak ani priamej otázke, ako to teraz má s otcom svojej dcéry, keďže ho častejšie vídať s Rumiou. Fanúšik sa Moniky rovno spýtal, či sa teda s Makhmudom k sebe vrátili. Monika všetkých prekvapila, toto by ste asi nečakali. Pozrite FOTO v GALÉRII s jej odpoveďou.