Keď sa pred dvomi rokmi narodila, rodičia sa rozhodli pomenovať ju podľa Muradovej milovanej mamy. Tak dostalo dievčatko meno Rumia.

„Nič viac neexistuje, najkrajší pocit na svete, moja rodina, moje lásky. Ďakujem pane bože na ten najkrajší dar. Rumia Muradová 27.5. 2020,“ napísala vtedy novopečená mamička a speváčka Monika Bagárová k fotografii z pôrodnice.

Muradova mama oslavovala v týchto dňoch narodeniny, pri tejto príležitosti dostala od syna veľkú kyticu a zorganizoval jej aj poriadnu hostinu. "Mamička moja, všetko najlepšie k tvojim narodeninám, nech si zdravá a šťastná. Ďakujem ti za to, že si mi dala život a vychovala ma takého, aký som. Som šťastný, že som tvoj syn a nikdy neprestanem ďakovať Všemohúcemu, že si so mnou.

Anketa
Podobá sa podľa vás malá Rumia na babku Rumiu?

Slovami sa nedá opísať moja láska k tebe. Nech je tvoj život dlhý, šťastný a bezstarostný, drahá mamička. Ja zasa urobím všetko preto, aby si bola na mňa hrdá. Milujem," napísal k fotke mamy.

Fotky Muradovej mamy nájdete v GALÉRII

Mama je teraz pre Macha jednou z mála blízkych osôb, ktoré má pri sebe, keďže do Česka má momentálne zákaz vstupu po odobratí víz. Viac o téme sa dočítate TU:

Zdroj videa: Instagram/makhmud_muradov