Talianskemu grófovi Domenicovi Martuccimu sa české dievčatá vždy páčili, a tak nečudo, že ho pred desiatimi rokmi očarila aj Iveta Bartošová (†48). Jej životný príbeh bol podľa Domenica neskutočný a veľmi smutný. Speváčka mala síce zlato v hrdle, ale bola príliš citlivá a doplatila na to. Domenico si Ivetu bude vždy pamätať takú, aká ho očarila pri ich prvom stretnutí - skromnú a láskavú.

Život však ide ďalej, a tak sa Domenico päť rokov po smrti Ivety Bartošovej oženil so svojou novou partnerkou, ekonómkou Nikol Vrbovou. "Naša svadba bola len ďalším krokom na ceste za šťastím a verím, že vždy budem schopný napĺňať našu lásku a môj sľub a budem ju milovať tak, ako si táto nádherná bytosť zaslúži," napísal vtedy na sociálnej sieti k spoločným fotografiám zo svadby, ktorá sa konala na jachte. Mnohí fanúšikovia si vtedy všimli, že Domenicova vyvolená sa typovo veľmi podobá na jeho exmilenku Ivetu Bartošovú...

Tak vyzerá Martucciho manželka! Je krajšia, ako bola Iveta? FOTO

A teraz sa Domenico pochválil so šťastnou novinkou, jeho manželka Nicol mu porodila vytúženého syna. "Alexander Vincent Martucci - 16. 10. 2021," napísal Domenico pod fotku bábätka. "Som najšťastnejší otecko na svete! Ďakujem mojej milovanej manželke, že mi darovala to najcennejšie v živote, nášho krásneho a zdravého syna. Navždy vás budem s mamičkou milovať, Alex. Ste to najkrajšie, čo ma v živote mohlo stretnúť. Sme rodina," vyznal sa Domenico.