FOTO Belohorcovej bez mejkapu nájdete v GALÉRII

Prominentné hviezdy často vídavame dokonale upravené, ako keby nemali žiadnu chybičku krásy. I preto majú niektoré problém odhaliť svoju pravú tvár a ukázať, ako vyzerajú bez mejkapu a bez filtrov na upravenie fotografií. Zuzana Belohorcová sa rada stará o svoj vzhľad a potrpí si na tom, aby bola vždy pekne upravená. Teraz sa však odvážila ukázať tak, ako vyzerá prirodzene.

„A takto sa cítim najlepšie. Bez mejkapu, uvoľnená, vysmiata a spokojná. I keď nie som momentálne v práve najlepšej forme a chýba mi pravidelný pohyb a pravidelné cvičenie, som spokojná sama so sebou. Je skvelé stále na sebe pracovať po každej stránke, ale najdôležitejšie je vnútorné uspokojenie a vyrovnanosť,“ naša bývalá moderátorka napísala na sociálne siete.

Anketa
Zverejňujete na sociálnych sieťach fotky bez mejkapu?

K týmto slovám pridala niekoľko fotografií v bikinách. Na jej postave je vidieť, že nie je natoľko štíhla ako v minulosti. I keď sama priznala, že trochu pribrala, nedala sa tým vykoľajiť. Cíti sa takto dobre a to je najdôležitejšie, keďže potom okolo seba automaticky vyžaruje lepšiu energiu.

Zuzana sa navyše okrem upraveného obočia ukázala aj úplne bez mejkapu. Mnohí jej za to zložili poklonu, pretože nazbierať odvahu na takéto fotky nie je pre veľa žien jednoduché. No tak ako dostala Belohorcová pekné komentáre, pod jej fotkami sa nahrnulo i veľa kritiky. Viacerí fanúšikovia priznali, že im bez mejkapu ani nebola povedomá. „Nejaká iná v tvári, skoro som ju nespoznala,“ poznamenala jedna z komentujúcich.

Niektorí však zvolili oveľa drsnejšie slová. Nové fotky označili ako tragédiu alebo kritizovali Zuzanu, že takéto zábery sú už poriadna nuda. „Telo super, ale čo tá tvár? Preboha prečo,“ znela jedna z tvrdších reakcií, ktoré naša hviezda istotne nečakala. Všetky negatívne komentáre však zatienil Belohorcovej manžel. Vlasta zanechal Zuzane milý odkaz, do ktorého pridal ikonky sŕdc a horiacich plameňov. So vzhľadom svojej milovanej je teda istotne veľmi spokojný.

FOTO Zuzana sa udržiava v kondícii a stále vyzerá veľmi dobre GALÉRIA