Keďže s rodinou žije na slnkom zaliatom ostrove Tenerife, má príležitostí na takéto fotenia viac než dosť. Momentálne u nich dovolenkujú jej rodičia, otec Ľubo a mama Vierka. Tej nedávno gratulovala k meninám.

"Neskutočná dobrosrdečnosť, láska, pokora. Si mojím veľkým vzorom a inšpiráciou," pripísala Zuzana vyznanie. S milovanou mamou si teraz zapózovali bok po boku v mori a na pláži. Kto by čakal, že 71-ročná Vierka bude telo schovávať pod čo najzahaľujúcejšie jednodielne plavky, bol by na omyle.

Belohorcovej mama nahodila bikini ako mladica a rozhodne sa nemá za čo hanbiť, čo usúdili aj komentujúci. "Mamina stále krásna," či "Ženy, vyzeráte famózne," mohli si prečítať matka s dcérou. Na iných záberoch sa Vierka predviedla v bikinách so zvieracím vzorom, na čo ju manžel nazval "moja tigrica". FOTO nájdete v GALÉRII.

Belohorcová s manželom žnú na španielskom ostrove úspechy so svojou realitnou kanceláriou Tenerife Real, ktorá oslavuje rok fungovania. Zuzana zverejnila video, na ktorom do nej vedie rodičov. "Moji zlatí. Bez vás by sme to nikdy nedokázali," zdôraznila im pred vchodom.

FOTO Zuzany s mamou v bikinách v GALÉRII.

Otec Ľubo následne prezradil plány do budúcnosti a to, že by služby realitky svojej dcéry a zaťa využil. "Silne uvažujeme, že sa sem raz presťahujeme," odhalil. "Je to tu nádherné, nič krajšie som nevidel, a tu dožiť starobu..." zamyslel sa, na čo mu dcéra Zuzana odpovedala, že by sa tomu s manželom a deťmi veľmi potešili.