Nie je v tom sama

Šanca otehotnieť po štyridsaťpäťke je podľa mnohých odborníkov iba jedno percento, no mnohým ženám sa to podarilo. V našich zemepisných šírkach prvé vytúžené dieťa, dcéru Ellu, porodila nedávno moderátorka markizáckej Smotánky Erika Judínyová (49), otcom je herec Štefan Skrúcaný (60).

V zahraničí sa podobný kúsok podaril speváčke Janet Jacksonovej (54), svoje prvé dieťa, chlapčeka Eissa, priviedla na svet v päťdesiatke. Jeho otcom je podnikateľ katarského pôvodu Wissam Al Mana (43), s ktorým sa tri mesiace po pôrode rozviedli. 
     
Tehotenstvo v neskoršom veku zaskočilo aj herečku Halle Berryovú (53). Druhýkrát otehotnela ako štyridsaťsedemročná a hercovi Olivierovi Martinezovi porodila syna Macea (6). V televíznej šou Ellen DeGeneres o gravidite hovorila s humorom: „Bolo to také geriatrické tehotenstvo. V tom čase som už bola tesne pred menopauzou, takže správa, že čakám dieťa, bola pre mňa najväčším prekvapením v mojom živote.“ Herečka má ešte dcéru Nahle (12), ktorej otcom je model Gabriel Aubry.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII