Známe ženy slovenského šoubiznisu opäť na seba strhávajú pozornosť. Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová (45), instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková (29) či bývala Miss Veronika Vágnerová (34) sa pochválili poriadne šteklivými fotografiami, na ktorých ponúkli na obdiv svoje polonahé telo. Extravagatná influencerka dokonca šla úplne donaha.

 

Pritvrdili

Bývalá učiteľka sexu Zuzana Belohorcová má za sebou veľký návrat do šoubiznisu, keď nedávno účinkovala v šou Tvoja tvár znie povedome. Na Slovensku strávila bez manžela Vlastu Hájka a dvoch detí Salmy a Nevia tri mesiace a za ten čas stihla toho naozaj veľa. Kým odletela naspäť do Španielska, nafotila dráždivé zábery. Po rokoch zhodila zo seba vrchný diel oblečenia a s odhaleným prsami pózovala pre istú módnu značku. Môže si to dovoliť, o telo sa aj v štyridsiatich piatich rokoch poctivo stará a dnes vyzerá možno lepšie než pred rokmi.

Ani instagramová hviezda Zuzana Strausz Plačková (29) nikdy nepatrila medzi hanblivky. Ohurovala ako playmate, potom sa však vydala za Reného Strausza a na čas s akýmkoľvek verejným obnažovaním prestala. Až pred rokom zatúžila po nahote opäť, pochválila sa záberom, kde pózuje holá na svojom aute. Nedávno si obnažené fotenie zopakovala a na internete sa vystavila úplne vyzlečená, hoci z intímnych partií nič neukázala. „Je to takto decentné,“ vysvetlila Zuzana, na ktorej sa nedalo nevšimnúť, že má po celom tele množstvo tetovaní.

Dráždivé sexi FOTO známy dám nájdete v GALÉRII >>

A do tretice. Do jarného vyzliekania sa zapojila Miss Slovensko 2007 Veronika Husárová, dnes Vágnerová. Za posledné roky sa výrazne zmenila - podstúpila niekoľko estetických vylepšení, ktoré jej, zdá sa, pridali na odvahe, a tak čoraz viac provokuje sexi zábermi. Mama päťročného syna Alexa nedávno zhodila zo seba oblečenie a v priesvitnej spodnej bielizni pózovala pre istú módnu značku. Stačilo málo a fanúšikovia by videli oveľa viac.