Hoci jej tvár je u nás menej známa, v Česku je obľúbenou herečkou, účinkovala napríklad v seriáloch Vyprávěj či Pojišťovna štěstí. Darí sa jej aj ako influencerke, na Instagrame nazbierala 659-tisíc sledujúcich.

Nikol vedie šťastný rodinný život, s manželom Petrom sa tešia zo synov Mathiasa a Tobiasa. Mladší potomok prišiel na svet pred rokom a štvrť. Nikol si teraz zaspomínala na dovolenku na havajskom ostrove Maui a zverejnila fotky, na ktorých je s Tobiasom na pláži.

Na retuš aj filtre sa vykašľala a priaznivcom ukázala fotky, na ktorých má ovisnuté bruško či celulitídu. "Trochu reality na ten ´instáč´. Asi mám niekde aj fotku so stiahnutým bruchom, ale tá nebude, ako to už býva, taká radostná,“ napísala na sociálnej sieti známa Češka, fotky nájdete v GALÉRII.

Za štyri dni jej príspevok ocenilo lajkom vyše 63-tisíc ľudí a v komentároch jedna pozitívna reakcia strieda druhú. "Konečne normálna baba", "Mne to pripadá veľmi sympatické, že dávate normálne foto" či "A práve preto vás milujeme, že ste normálna, prirodzená a nehanbíte sa ukázať aj drobné nedostatky,“ zneli pozitívne ohlasy od fanúšičiek.

"Nechcem nič hovoriť, ale takto vyzeráme všetky. Len máloktorá má gule to priznať, nie ešte to ukázať,“ pridala sa ďalšia. Nikol Štíbrovej dáva život s dvoma malými synmi zabrať, minule pobavene ocenila vzácny deň, keď s manželom "nemuseli riešiť žiadne teploty, kašlíky, črevné virózy, divné vyrážky, divné nálady, divné nápady, rozseknuté čelá, prehltnuté legá ani škody na dome.“

Štíbrovej FOTKY bez retuše si pozrite v GALÉRII.

Blondíne je humor vlastný, s herečkou Veronikou Arichtevou a speváčkou Martinou Pártlovou tvoria humoristické trio 3v1. Nakrúcajú vtipné videá na Youtube a majú dokonca vlastný merch s oblečením a doplnkami.