Moderátor a zabávač Štefan Skrúcaný sa rozrozprával o svojom postoji k sedatívam. Prezradil bez čoho sa v posteli neobíde. V spoločnej domácnosti žije zabávač s moderátorkou Erikou Judínyovou už nejaký ten rok. Manželia sú bez mesiaca presne tri roky. Život im klape nie len naoko, ale aj za múrmi ich luxusného bytu pri bratislavskom Slavíne. Moderátor prezradil ako to u nich v posteli vyzerá pred spaním. Čomu sa manželia venujú keď už sa prezlečú do pohodlného pyžama?

Proti insomnii

Zabávač a moderátor sa pri otázke akú má tajnú úchylku na moment zamyslel. Nemá ich vraj veľa, ale jednu o ňom ľudia netušia. Keď nemôže v noci alebo nad ránom zaspať pomáha si zvukmi. Sedatívam sa oblúkom vyhýba. Vraj upokojujúce zvukové podnety v ušiach zaberajú oveľa lepšie: „Zaspávam s takými malými sluchátkami. Púšťam si ezoterickú hudbu alebo dokumentárne filmy o vesmíre. Toto používam namiesto tabletiek na spanie. Účinkuje to rýchlejšie a lepšie.“ S úsmevom však dodal, že to má negatívny dopad na jeho manželský život.

Osamote

Keď totiž nemá svoju pomôcku je večer nevrlý: „Zistil som, ale že aj na tom sa začínam stávať závislým. Keď už by som v tých slúchadlá nemal pustený nejaký dokument, tak ich musím mať aspoň nasadené v ušiach,“ priznal Skrúcaný pre jojkársky Top Star magazín.

Záľube sa údajne najviac oddáva keď nemá manželku Eriku Judínyovú doma: „Veru, niekedy keď nie je doma, tak spím so slúchadlami nie s Erikou,“ zasmial sa.

Svoju závislosť má, ale zatiaľ stále pod kontrolou. Špeciálny úbor na spanie ešte nepotrebuje, ale keby bol na trhu zrejme by o jeho kúpe uvažoval: „Nie som ešte na tom tak zle že by som potreboval pyžamo, v ktorom sú slúchatká,“ uzavrel.