A prišla aj NAKA

U Rozborilovcov mohol rozhodnúť najmä fakt, že estetická lekárka to má z komplexu do práce len na skok. Stačí prejsť pár stovák metrov a ocitne sa vo svojej bratislavskej klinike. „Nebudeme sa k tomu vyjadrovať,“ povedala nám Alexandra Rozborilová s odôvodnením, že s manželom nežijú z peňazí daňových poplatníkov. Ako sa nám z okolia manželov podarilo zistiť, na ich živote sa toho v podstate veľa nemení. Zostávajú žiť v dedine pri Bratislave, nehnuteľnosť v hlavnom meste pre dopravné pohodlie potrebujú tiež. „Dakedy sa proste potrebujú vyhnúť hodinovým zápcham, dúfajú, že nový obchvat Bratislavy všetko vyrieši,“ vysvetlil nám zdroj z ich okolia.

Ako sme si už zvykli, stále zamilovaný moderátor manželke dopraje, čo jej na očiach vidí. Sociálne siete zapĺňa spoločnými fotografiami, nehovoriac o tom, že po sobáši premenoval po nej vilu, ktorú vlastní v španielskej Marbelle. „Jedného dňa som prišla a zbadala som nápis Casa Alexandra. Zdalo sa mi to milé. Asi som sa ako domáca pani osvedčila. Viem dobre variť, to bude preto,“ vtipkovala svojho času Alexandra. To ešte netušila, aké prekvapenie ju čaká v novom bratislavskom komplexe.

V hlavnom meste prišli Rozborilovci ku kurióznej susede. O dve podlažia nižšie  sa totiž nachádza dnes už neslávne známy byt. V máji 2019 si ho zaobstarali synovia bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej. Podľa mediálnych odhadov sa cena nehnuteľnosti v čase, keď ju dvadsiatnici Jakub a Martin Jankovskí získali, mohla pohybovať okolo 600-tisíc eur. Ďalšie nemalé investície si vyžiadalo zariadenie. Investigatívci si preto už niekoľko týždňov kladú otázku, z čoho nehnuteľnosť bratské duo financovalo. Zvlášť, keď ich mama Monika má v byte právo doživotného užívania a Marian Kočner, obžalovaný z viacerých trestných činov vrátane objednávky vraždy, ju v šifrovanej komunikácii Threema nazýval svojou „opičkou“.

A pred dvoma týždńami sa musel čudovať už aj Vilo s Alexandrou - pod oknami im totiž zasahovala Národná kriminálna agentúra. Muži zákona v novom byte Jankovských vykonávali v skorých ranných hodinách domovú prehliadku v rámci rozsiahlej razie na rôznych miestach po celom západnom Slovensku.

FOTO prominentnej bytovky v GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: