Známa influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) sa rada chváli luxusným životom. Stovky až tisíce eur míňa na hriešne drahé kabelky, šperky či oblečenie. A nové kúsky zo svojho šatníka ukázala tiež v stredu na Bratislavských módnych dňoch, kde prišla ako hosť podporiť kamarátku a spolupodnikateľku Jasminu Alagič. Tá predvádzala svoju novú teplákovú kolekciu vytvorenú s módnou návrhárkou Janou Pištejovou.

Buchla sa po vrecku

Zuzana si na túto príležitosť obliekla značkový outfit pochádzajúci z parížskeho módneho domu Balmain. Na sebe mala šesť kúskov v celkovej hodnote takmer 8-tisíc eur. Sako, ktoré už na oficiálnej stránke nenájdete, stojí zhruba 2-tisíc eur, topánky kúpite za 990 eur, šiltovku za 350 eur, stredne veľká dvojfarebná kabelka sa predáva za 2600 eur, orezaná dvojfarebná žakarová podprsenka sa dá kúpiť za 690 eur a obtiahnuté šortky s monogramom stoja 1190 eur. Spolu za tento outfil zaplatila takmer 8-tisíc eur, z čoho sa mnohým Slovákom zrejme zakrúti hlava.

Plno známych tvárí

Na móle sa vystriedalo aj niekoľko známych tvárí ako dcéra Borisa Kollára Alexandra, Andrea Verešová, Karin Hajdu, Zuzana Vačková, Dominika Ducová, Martin Šmahel a dokonca v kolekcii Jasminy Alagič si zaspievala speváčka Tina spolu s Aranom Murinom. Medzi hosťami sa nedalo nevšimnúť okrem Zuzany Plačkovej Denisu Mendrejovú, Sisu Lelkes Sklovskú s manželom Jurajom Lelkesom, Gabrielu Drobovú, Barboru Bakošovú, Rytmusa, Karin Majtánovú s manželom a mnoho ďalších.

FOTO z BMD si môžete pozrieť v našej GALÉRII >>>