FOTO z BMD Sklovskej či polonahých pánov nájdete v GALÉRII

Milovníci módy si v utorok a stredu mohli vychutnať 18. ročník najprestížnejšej módnej udalosti na Slovensku - Bratislavské módne dni, ktoré sa konali v Refinery Gallery a predstavila sa na nich slovenská a česká dizajnérska scéna.

Plačková ako modelka, Parišková po chorobe na akcii

Stredajší večer sa rozbiehal decentne kožušinovou módou od La Reny. V hľadisku to začalo šumieť, až keď sa na scéne objavila módna značka Lombardi Fashion House, ktorá na mólo vyhnala vyšportovaných modelov i známe tváre v spodnej bielizni, čo okamžite zdvihlo mnohé dámy zo stoličiek. Svoje svaly a tehličky na bruchu tak ukázali model Martin Šmahel, hokejista Lukáš Kozák a iní. Na pódiu zožal potlesk aj herec Karol Tóth či raper Ego, ktorého prišli do hľadiska podporiť manželka a obe dcéry.

V spoločnosti sa po dlhej dobe ukázala v čiernych obtiahnutých šatách aj moderátorka a trojnásobná mama Aneta Parišková, ktorej pred tromi rokmi lekári diagnostikovali rakovinu a život sa jej vtedy otočil naruby. Bojovala zo všetkých síl, moderovala s parochňami, ale v stredu večer vyzerala skvele a pri pohľade na ňu by nik nepovedal, že má za sebou tak náročné roky. Doslova žiarila aj ďalšia trojnásobná mama a speváčka Mária Čírová, ktorá si obliekla flitrované ružové šaty a bola tak neprehliadnuteľná.

Módna návrhárka Jana Pištejová poslala modelky na mólo v parochniach, vďaka ktorým sa dali ťažšie identifikovať, ale jedna z nich predsa len vytŕčala - speváčka Sisa Lelkes Sklovska. Tá sa predviedla v čiernych zamatových šatách s výstrihom a bez podprsenky. Hoci má speváčka už 57 rokov, odvaha jej nechýba. Na móle sa prvýkrát ako modelka v šatách od Pištejovej objavila aj Zuzana Plačková, ktorá šou prekvapivo otvárala. Divákov zaujala najmä svoju štíhlou postavou. Po roku na nej žiadne popôrodné kila už nie sú vidieť. V hľadisku už tradične nechýbal politik Boris Kollár, ktorého dcéra Alexandra sa predviedla tiež v úlohe modelky.

FOTO z BMD Sklovskej či polonahých pánov nájdete v GALÉRII