Bratislavské módne dni už šestnásť rokov patria k tradičným spoločenským udalostiam nášho hlavného mesta. Kvôli pandémii koronavírusu sa jeden rok nekonali vôbec, neskôr ich presunuli do online priestoru. Po takmer dvoch rokoch sa organizátori rozhodli ich preniesť priamo do historického centra Bratislavy na Hviezdoslavovo námestie, kde sa zišlo mnoho známych osobností. Vidieť sme ich mohli medzi účinkujúcimi priamo na móle a rovnako tak medzi pozvanými hosťami v hľadisku. Na  outfity  známych osobností sa už Hodnotenie 14 osbností nájdete v článku. Čítajte!

Fotografie z BMD nájdete v galérii

Jozef Oklamčák, spoluorganizátor Miss Slovensko

Ziegler: „Ako ja hovorím, je dôležité vedieť sa zladiť s príležitosťou. Keďže ide o fashion event, veselosť tohto outfitu mi nevadí. Oceňujem, že vzorované sako neskombinoval s iným vzorom. To už by mohlo byť totiž na hranici gýču. Červená je jeho obľúbená farba. Je to farba vášne, ale aj hnevu a tiež ju mnohí ľudia používajú na ochranu.Takže, zhrnula by som to takto: Na módnu prehliadku je povolené veľa. Extravagancia a určitá okázalosť je možnosť vhodnej prezentácie. Samozrejme vždy to bude o subjektívnom pocite či sa to páči alebo nie."

ŠOUBIZ: BMD JESEŇ 2021
Zdroj: EMIL VAŠKO

Boris Kollár s Barborou Richterovou, politik

Ziegler:V princípe by som mohla povedať, že je to v poriadku, ale v prípade pána Kollára by som očakávala využiť túto príležitosť a vymeniť štandardný pracovný odev za niečo neformálne, ležérnejšie, štýlovejšie. Oblek je pekný, možno ho stačilo obliecť ho inak. Napríklad s tričkom a teniskami. Bolo by to vhodné a pôsobil by ľudskejšie a trendovejšie. Módna show je práve ten typ eventu, ktorý dáva priestor na kreatívne možnosti a jednoducho sa vyparádiť inak! Základ dobrého vkusu spočíva aj v tom, že je dobré vedieť sa obliecť adekvátne k príležitosti. Snáď sa jeho šatník neskladá len z oblekov!

Dáme v zásade nemám čo vytknúť. Oceňujem, že nezladila lodičky s kabelkou, ale s farbou rúžu.“

Boris Kollár s Barborou Richterou.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Pokračovanie na ďalšej strane...