Herečka Jiřina Bohdalová (89) je celé desaťročia obľúbená a populárna. Vždy sa vedela obracať, išla z roly do roly, nakrúcala zábavné programy, a tak sa jej peniažky len tak sypali. Hečka ich dokázala rozumne investovať, samozrejme, najlepšie do nehnuteľností, nech tu po nej zostane aj niečo hmotné, ako zvykne sama hovoriť.

O Jiřine poniektorí neprajníci tvrdia, že je príliš šetrná. Peniaze nerozhadzuje, naopak, celý život si zvykla odkladať na horšie časy. Tieto tvrdenia sa Jiřiny dotkli, a tak vysvetlila ich pôvod. V mladosti jej otca zavreli do väzenia, jej mama sa z toho zrútila, a tak sa mladá Jiřina stala jedinou živiteľkou rodiny, keď sa musela postarať o mamu aj o mladšiu sestru. Sama pritom v tom čase študovala na vysokej škole, ale už čakala svoju prvorodenú dcéru Simonu. Vtedy bola rada, ak mali vôbec na jedlo.

Na rodine však Jiřina nikdy nešetrila, svojej dcére a vnukom vždy dopriala, a nielen tak, že ich pravidelne brávala na dovolenky. Jiřina už celé desaťročia žije v na pohľad nenápadnej vilke v  pražskom  Hostivaři, kde má v záhrade krytý bazén. A keďže toho za celý život zarobila a našetrila dosť, rozhodla sa zabezpečiť svojich dvoch vnukov. Rozhodla sa im kúpiť poschodovú vilu neďaleko tej svojej a dala ju celú zrekonštruovať. Celý špás ju vyšiel na viac ako 8 miliónov českých korún.

Takto to vyzerá u legendárnej Bohdalky doma!

A herečka investovala do ďalších nehnuteľností. V Podkrkonoší pod kopcom Kozákov pri Semiloch kúpila bývalú horáreň s veľkou záhradou, ktorú tiež zrekonštruovala, a tak vytvorila luxusné sídlo s bazénom v záhrade. Nedávno Jiŕina ukázala, ako to vyzerá u nej doma. Ukrýva tam veľmi zaujímavé veci, a odha

lila aj niečo, čo by ste nečakali, pozrite si FOTO v GALÉRII.

 

Jiřina Bohdalová vlastní viacero nehnuteľností, pozrite si FOTO v GALÉRII!