Pršalo im šťastie? Muzikálový spevák Bohuš Matuš sa oženil s matkou svojej dcéry Natálky Luciou Palkaninovou, trochu im pritom pršalo, ale hovorí sa, že ak novomanželom počas svadby prší, budú bohatí... V prípade Bohuša Matuša na to niečo môže byť. S ich svadbou to spočiatku vyzeralo všelijako, najmä pre opatrenia týkajúce sa pandémie korony. Hoci chceli na svadbu pozvať všetkých svojich blízkych, napokon museli počet svadobčanov radikálne zoškrtať. Ženích sa však vyjadril, že pre neho bolo najpodstatnejšie, aby si matku svojej dcéry vzal, lebo si kvôli nemu už dosť vytrpela.

Bohuš sa rozhodol vziať si Luciu presne na jej osemnáste narodeniny. Keď sa pred pár rokmi dal dokopy s vtedy ledva 15-ročnou tínedžerkou, bol z toho priam škandál. Darmo Bohuš vysvetľoval, že vyspelo vyzerajúca Lucinka mu svoj skutočný vek zatajila. Mnohí takýto vzťah považovali prinajmenšom za nevhodný a Bohuša za „úchyla“. No ich vzťah zatiaľ vydržal, z Bohuša je teraz už šťastný otec a  dokonca ženáč.

Spevák si pred svadbou pochvaľoval, že predsa len nie všetci ich vzťah odsudzovali, pretože sa našli viacerí, ktorí ich svadbu "zasponzorovali". Takto dostali úplne zadarmo svadobné prstene, Lucie dostala svadobné šaty, a svadobnú hostinu mali tiež grátis vďaka známosti s majiteľom zariadenia, v ktorom sa svadobná hostina konala. A ako svadobný dar dostali dokonca nové auto.

Pozrite, ako sa zmenil ženích a ako vyzerala nevesta!

Keďže Bohuša a jeho Luciu delí rovných 30 rokov, Bohuš sa pred svadbou rozhodol zmeniť imidž, aby popri svojej neveste nepôsobil staro. Pozrite si v GALÉRII FOTO z ich svadby, ako vyzeral Bohuš a ako vyzerala jeho mladá nevesta.