Bolek sa kedysi chválil, že každému zo svojich detí chcel dopriať luxus vlastnej mamy, a takmer mu to vyšlo. So štyrmi partnerkami má spolu šesť detí, a z toho s prvými tromi partnerkami mal skutočne po jednom potomkovi, ale s tou štvrtou, Marcelou Černou, má už tri deti. Zdedili po ňom nielen podobu, ale aj talent.


Z manželstva so Stanislavou Polívkovou má najstaršiu dcéru Kamilu Polívkovú (46), ktorá je pôvodne kostýmová výtvarníčka, ale aj divadelná režisérka. Dcéra Anna Polívková (42), ktorú má zo vzťahu s Evelynou Steimarovou, je pre zmenu herečkou. A rovnako aj syn Vladimír (32), ktorého má s francúzskou herečkou Chantal Poullain, sa venuje herectvu.


Najmladšie tri deti, dnes už tínedžerov - Jana (17), Františka Antonína (15) a Marianu (13) má zo vzťahu s Marcelou Černou, s ktorou sa oženil minulý rok. Dcéra Anna pred časom v rozhovore potvrdila, že hoci ich veľká rodina nie je práve typická, je funkčná a medzi súrodencami panujú dobré vzťahy. Bolek si na svojich deťoch kadečo testuje, najmä vtipy, ktoré sa potom objavia napríklad v jeho predstaveniach.

Pozrite, aká kočka rastie z najmladšej dcéry Bolka Polívku!

Najstaršie tri deti sú dávno dospelé a našli si svoju cestu v živote, Bolek na nich môže byť právom pyšný. A pyšný je aj na svoje tri najmladšie deti, z ktorých sú už tínedžeri. Zo syna Jana rastie nádejný basketbalista a z najmladšej dcéry Mariany veľká kočka. Na rozdiel od jej starších sestier nezdedila po svojom otcovi veľký nos. Jej slávny tato jej vystrúhal poklonu, keď povedal, že je nielen krásna, ale aj najmúdrejšia z celej rodiny. Nuž, hádam o nej v budúcnosti ešte počujeme.