Bolek Polívka (73) je odvážny muž. Ako jeden z mála českých hercov má dokopy až šesť detí, tri dcéry a aj troch synov. Kedysi sa chválil, že každému zo svojich detí chcel dopriať luxus vlastnej mamy, a takmer mu to vyšlo. So štyrmi partnerkami má spolu šesť detí, a z toho s prvými tromi mal skutočne po jednom potomkovi, ale s tou štvrtou, Marcelou Černou, má už tri deti. Zdedili po ňom nielen podobu, ale aj talent.

Z manželstva so Stanislavou Polívkovou má najstaršiu dcéru Kamilu Polívkovú (47), ktorá je pôvodne kostýmová výtvarníčka, ale aj divadelná režisérka. Dcéra Anna Polívková (43), ktorú má zo vzťahu s herečkou Evelynou Steimarovou, je pre zmenu herečkou. A rovnako aj syn Vladimír (33), ktorého má s francúzskou herečkou Chantal Poullain, sa venuje herectvu. Tri najmladšie deti, Jan (19), František Antonín (17) a Mariana (15) sú ešte tínedžeri.

Bolek Polívka na FOTO so synmi, aha, ako vyzerá ten najmladší!

Najstarší z Polívkových synov zverejnil na sociálnej sieti spoločnú fotografiu s otcom a nevlastnými bratmi, ku ktorej pripísal takýto príznačný textík: "Bratia Polívkovci s kráľom," a pripojil emotikony srdce a smajlík. A presne to vystihol, Bolek Polívka je skutočne ako taký tatko kráľ, čo troch synov mal, a k tomu ešte aj tri dcéry. Ktoré z jeho detí po ňom najviac zdedilo podobu? Z najmladšieho syna nespustíte oči, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

Prečítajte si tiež: