Obľúbená česká speváčka a herečka Lucie Vondráčková (43) má za sebou úspešnú kariéru. Za sebou má aj zaujímavé partnerské vzťahy so známymi mužmi. Jedným z nich bol aj aj jej exmanžel a známy hokejista Tomáš Plekanec, s ktorým má dvoch synov. Spoločne čakali aj dievčatko, o ktoré Vondráčková prišla. S mŕtvym bábätkom sa lúčila celú noc…

FOTO partnerov Vondráčkovej v GALÉRII

S Tomášom Plekancom to bola veľká láska . Hviezdy pár má spolu dvoch synov Matyáša a Adama. Chlapci majú medzi sebou štyri roky. Medzitým bola Vondráčková ešte raz tehotná. Dcéru Elišku, ale potratila v šiestom mesiaci. S mŕtvym bábätkom sa lúčila celú noc. "Lekári v montrealskej pôrodnici sa snažili Lucke a jej manželovi, ktorý stál po jej boku situáciu uľahčiť. Nechali ju sa s dcérou lúčiť celú noc a Lucka si ju mohla nechať pri sebe. Len málokto pochopí, aké ťažké je pre matku lúčiť sa s vymodleným dieťaťom. Navyše sa manželia nemali s kým o tú bolesť podeliť. Tehotenstvo totiž tajili a vedeli o tom, len tá najbližší,“ povedal pre Blesk blízky človek z ich okolia.

V roku 2018 manželia napokon ohlásili rozchod. Ten bol pomerne búrlivý, nechýbali spory o deti a hádky. Potom bola Lucie spájaná s moderátorom Petrom Vojnarom. Ich vzťah však veľmi dlho nevydržal. Teraz je už nejaký ten čas šťastná po boku zápasníka MMA Zdeňka Polívky.

Vondráčková v minulosti podľahla viacerým známym mužom. Jej prvou veľkou láskou bol charizmatický Michal Dlouhý. Vzťah skrachoval na vyčšom vekovom rozdiele a predsa len každý z nich očakával od tejto lásky niečo iné. Lucie mala vzťah aj s krasokorčuliarom Tomášom Vernerom i krátky románik s futbalistom Tomášom Ujfalušim.